Люди

Книги з Владиславом Бурдою

Владислав Бурда називає книги, які вразили його найбільше

Успішний бізнесмен і співвласник RedHead Family Corporation, одного з лідерів із продажу товарів для дітей в Україні, називає книги, які вразили його найбільше

1

Everybody matters (Кожен має значення),
Боб Чепмен

 

А втор книги, CEO компанії Barry-Wehmiller, у 1975-му успадкував від батька невеликий і практично безнадійний бізнес. Боб зміг його налагодити й згодом почав скуповувати підприємства своєї галузі — обробка металу, виробництво інструментів і упаковки. Загалом поглинув понад 40 підприємств. Секрет успіху простий: Чепмен змінював культуру на підприємствах, які поглинав, і співробітники відчували свою цінність і потрібність. Його підхід до підлеглих не відрізнявся від підходу до власних дорослих дітей: свобода, довіра, делегування і жодного мікроменеджменту.

2

The value of everything (Цінність всього),
Маріана Маццукато

 

У цій книзі авторитетна економістка, професорка з економіки й інновацій Університетського коледжу Лондона, ділить усіх учасників ринку на творців цінностей (value creators) і здобувачів цінностей (value extractors). За суттю, це історія економіки від Адама Сміта та Давида Рікардо до наших днів. Разом із тим Маццукато пропонує читачеві розібратися, що ж насправді має цінність.

3

Rebel Talent (Бунтарський талант),
Франческа Джино

 

П рофесорка Гарвардської бізнес-школи Франческа Джино пише про позитивних бунтарів — людей, які пішли проти правил і створили чудові продукти, успішні компанії та навіть нові держави. Книга складається з яскравих історій, а серед її героїв володар трьох зірок Мішлен італійський ресторатор Массімо Боттура, американський пілот Чеслі Салленбергер, який благополучно посадив у 2009-му пасажирський авіалайнер на річку Гудзон, творці студії Pixar, Наполеон Бонапарт і багато інших знаменитих особистостей.

4

The wisdom of finance (Мудрість фінансів),
Міхір А. Десаї

 

Ц я захоплива філософська книга, написана професором Гарвардської бізнес-школи, рясніє цікавими фактами, цитатами й епізодами з фільмів. Водночас у ній розкрито значення, сенс і походження основних процесів, пов'язаних із фінансами. Десаї захоплююче розповідає про страховку, фундаментальну проблему банкрутства, а також, чому люди переважно не люблять фінанси та фінансистів.

5

Every gift matters (Кожен дар має значення!),
Керрі Моргрідж

 

А втор книги — успішна імпакт-інвесторка, підприємниця і відчайдушна тріатлоністка, яка здолала дев'ять дистанцій Ironman. Вона відповідає на запитання "Кому допомагати?", яке постало перед кожним хоч трохи соціально відповідальним бізнесом. Проблема виглядає так: занадто багато кому потрібна допомога, а ресурсів мало. Як бути у цій ситуації? Моргрідж пояснює критерії свого вибору, а також наводить приклади цікавих і успішних соціальних проектів.

CV

 

 

Владислав Бурда

Закінчив факультет прикладної математики Одеського національного університету ім. І. Мечникова та програму Executive MBA Державного університету Кеннесо (США). Понад 25 років працює у сфері ритейлу та дистрибуції товарів для дітей. Засновник і співвласник компанії RedHead Family Corporation, до якої входить найбільша в Україні мережа дитячих супермаркетів Антошка та київський магазин іграшок Казка Нова. З 2009-го — засновник і президент Асоціації власників сімейних компаній України — FBN Ukraine.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.