Люди

Книги з Інною Поперешнюк

Співзасновниця компанії Нова пошта, лідера логістичного ринку України, називає книги, які її надихнули

Співзасновниця компанії Нова пошта, лідера логістичного ринку України, називає книги, які її надихнули

1

Народжені бігати. Рух до безмежних можливостей, Крістофер Макдуґал

 

Напевно, це найочевидніший вибір книги для мене. Адже її автор, як і я, вважає, що бігати щодня — природно для людей. Як приклад він наводить індіанське плем'я тараумара в Мексиці, представники якого бігають у будь-якому віці та практично не травмуються. Книга буде цікавою й корисною всім: і досвідченим бігунам, які пробігли вже не один марафон, і тим, хто тільки підбирає для себе бігові кросівки.

2

Adidas або Puma? Боротьба братів за світове лідерство, Барбара Сміт

 

Ця книга теж побічно пов'язана зі спортом. Але на відміну від попередньої розповідає про історію створення і становлення двох світових спортивних брендів. Ви знали, що спочатку це була одна компанія, створена братами Дасслер? Згодом сімейні сварки й конфлікти призвели до зникнення їхньої спільної фірми і заснування двох нових компаній. У книзі цікаво описані всі нюанси сімейного бізнесу, зародження спортивного маркетингу, а також відкривається завіса над світом великого спорту.

3

Практика малих справ. Кожна людина може щось змінити, Марк Санборн

 

Одна з тих книг, які читають на одному диханні. Не потрібно винаходити велосипед, не варто сподіватися, що гроші вирішать усі ваші проблеми. Достатньо використовувати прості й очевидні правила в бізнесі, роботі, дружбі, щоб все задумане вдавалося. Будьте тямущим фахівцем у своїй сфері, дружіть з усіма, не діліть людей за рівнем статків чи посади, не обіцяйте золоті гори, а просто робіть професійно і якісно свою справу, будьте щирими, ініціативними й обов'язково всміхайтеся. Будь-яке завдання краще вирішити в дружній формі, це простіше й швидше. А найголовніше, завжди дякуйте і робіть приємні сюрпризи. Це найкраща зброя у житті.

4

Будь найкращою версією себе. Як звичайні люди стають видатними, Ден Вальдшмідт

 

Ця книга підштовхує до активних дій і надихає на нові досягнення у роботі, спорті та будь-яких інших сферах життя. Вона допомагає засвоїти урок: якщо реалізовувати нові ідеї постійно, тебе ніщо не зможе зупинити. Ламайте стереотипи. Більшість успішних людей — це пересічні люди, які роблять щось незвичайне. Ось у чому секрет їхнього успіху. Бути несхожим на інших — вже  успіх. Бо більшості з нас це погано вдається. Будьте в гармонії. Рівновага унеможливлює крайнощі. Але саме останні призводять до справжніх проривів.

5

Пробіжи свій найкращий марафон, Максим Кривенко

 

Настільна книга для тих, хто любить перемагати себе. Вона про біг і про те, як перемогти себе вчорашнього. Книга допоможе полюбити біг, отримувати задоволення від підготовки до напівмарафону або марафонів і, головне, прогресувати максимально швидко й безпечно.

CV

 

 

Інна Поперешнюк

Закінчила Харківський національний економічний університет за спеціальністю менеджмент організацій. У 2001-му в Полтаві разом із В'ячеславом Климовим і Володимиром Поперешнюком заснувала компанію Нова пошта, яка незабаром посіла лідерські позиції у своїй царині. Також розвиває вітчизняний біговий рух. Засновниця проекту Команда чарівніків для допомоги вихованцям інтернатів. У 2019-му відкрила ресторан української кухні 100 років тому вперед.

© 2014-2021, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.