Країна

Люди чи роботи?

Відомі експерти на прохання НВ обговорили, як адаптуватися до швидких змін у світі та де шукати відповіді на виклики майбутнього

Вже через 10 років уявлення про кар'єру зміниться. Відомі експерти на прохання НВ обговорили, як адаптуватися до швидких змін у світі та де шукати відповіді на виклики майбутнього

 

Віталіна Приходько

 

 

До 2030 року приблизно 800 млн людей у світі, за прогнозами консалтингової компанії McKinsey, втратять роботу — їхні місця займуть роботи. Цифрова економіка стане реальністю, бізнес буде змушений змінюватися і автоматизувати всі процеси. Алгоритми замінять навіть чиновників. Країни, які не мають стратегії майбутнього, перетворяться на ресурс для тих, які її мають. А людям доведеться все більше вчитися та розвивати свою головну перевагу — людяність.

21 листопада в Києві відбулася третя, заключна лекція НВ із циклу Діалоги про майбутнє. Перезавантаження під назвою Суперлюди. Девід Аллен, світовий експерт у галузі управління особистою продуктивністю, автор методології GTD® і бестселера Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу; Анатолій Амелін, співзасновник Ukrainian Institute for the Future; Наталія Кадя, експертка з нейроменеджменту; а також Андрій Федорів, власник креативного маркетинг-агентства Fedoriv обговорили, як адаптуватися до швидкоплинного світу, яким чином зміниться уявлення про кар'єру до 2030 року, та де шукати відповіді на виклики майбутнього. Модерувала зустріч Наталія Ємченко, директорка з комунікацій SCM, співзасновниця проекту LIVE. LOVE.

НВ публікує головні цитати спікерів.

Анатолій Амелін

співзасновник і директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future

 

"На нас чекають непрості часи. Зміниться устрій економіки. Додаткова вартість перетече в цифрову економіку. І це доводять рейтинги найбільших світових компаній: якщо раніше там домінували промислові холдинги або фінансові гіганти, то тепер на перших місцях — компанії нових секторів економіки"

"Світ змінюється, і з'являється все більше виробництв, де все менше залучають людей. Роботизація та автоматизація знижують потребу в людській праці"

"Цей процес торкнеться всіх фінансових секторів, і навіть державного. Великою мірою будь-який закон — алгоритм, і все можна автоматизувати. Чиновники незабаром можуть і не знадобитися. У Лондоні вже існують боти, які подають позовні заяви й оспорюють штрафи, замінюючи собою юристів"

"У наступні 10 років приблизько 800 млн людей у світі, за прогнозом McKinsey, втратять роботу, оскільки їх замінять роботи. Ви впевнені, що ваша спеціальність, як і раніше, матиме попит?"

"Аби ми наздогнали хоча б Польщу в 2030 році, нам потрібно збільшити економіку майже у вісім разів. Чи можна в класичних секторах економіки підвищити продуктивність праці увосьмеро? Ні. Тільки створюючи з нуля нові сектори економіки, можна забезпечити високу продуктивність"

"На жаль, український бізнес перебуває ще в старому технологічному устрої. Велику частину економіки формує експорт, 80% якого — сировина. Якщо накласти графік цін на сировинні активи на український ВВП або навпаки, ми побачимо збіг у 80%. Це означає, що на якість життя людей, на зарплати та доходи, світові ціни на сировину впливають більше, ніж наш уряд"

"Країни, які не мають своєї стратегії майбутнього, стануть ресурсом для держав, які її мають"

"Що робити людям? Вчитися, випереджати час і самостійно створювати тренди, ідеї та продукти, інакше ви станете ресурсом для чужих продуктів або проектів"

Ваша голова потрібна для народження ідей, а не для їх зберігання
Ваша голова потрібна для народження ідей, а не для їх зберігання

Девід Аллен

Девід Аллен

експерт у галузі управління особистою продуктивністю, автор методології GTD® і бестселера Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу

 

"Якщо ви знаєте, що робите, — для вас зараз найкращий час, якщо ні — час пригнічує вас, збиває з пантелику, і ви губитеся. Тоді секрет у тому, щоб навчитися довіряти інтуїтивному інтелекту, а отже, дуже важливо тримати свою свідомість чистою"

"Я присвятив цим дослідженням останні 35 років. І мені вдалося прийти до алгоритму, який допомагає позбавитися від зайвих думок. Ваша голова потрібна для народження ідей, а не для їх зберігання"

"Наш мозок еволюціонував не для запам'ятовування і нагадування. Вгадайте, скількома зв'язками він може керувати, перш ніж втратити когнітивну здатність? Чотирма. Якщо у вас більше чотирьох речей на думці, ви, найімовірніше, будете керуватися останньою й найгучнішою ідеєю, а не інтуїтивним інтелектом, приймаючи стратегічні рішення, чого ви хочете"

"Ви можете піти в магазин по лимони і повернутися з іншими покупками, але без лимонів. Чому так відбувається? Ви намагаєтеся використовувати мозок як офіс. Але це відстійний офіс"

"Основний секрет, як залишати голову чистою, — це належним чином займатися своїми завданнями, аби вони не засмічували когнітивну пропускну здатність. Коли список справ "припаркований" в одному місці, куди я можу зазирнути в правильний час, це дозволяє зосередитися на тому, чим необхідно займатися саме зараз. І це найпродуктивніший стан, що дає можливість передбачати несподіванки"

"У книзі Кевіна Келлі під назвою Неминуче розповідається про 12 трендів, яких нам вже не зупинити. Штучний інтелект — лише початок. І перший тренд: ви більше не зможете стати по-справжньому вправними в тому, що робите. Чому? Бо все постійно оновлюватиметься. Краще розслабтеся і звикайте"

"Одне з досліджень стверджує, що 50% американців у 2025 році працюватимуть на себе. Тому вкрай важливо навчити людей бути своїми власними керівниками"

Наталія Кадя

партнерка юридичної компанії Danevych. Law, експертка з нейроменеджменту, коуч із розвитку лідерства

 

"Ми повинні вчити свій мозок вчитися, приймати й обробляти нову інформацію, оскільки будь-що нове мозок сприймає як загрозу і протистоїть цьому"

"Аби підтримувати здатність думати і приймати рішення, потрібно вміти фокусуватися. Лише за один день у голові проноситься близько 60 тис. думок. Тому будь-яка історія про зміни починається з гігієни мислення, з того, про що ми думаємо"

"Адже що таке наше життя? Це лише 10% того, що з нами відбувається, і цілих 90% — те, що ми думаємо, що з нами відбувається. Світ — об'єктивний, наше сприйняття світу — суб'єктивне"

"Майбутнє вже не за алгоритмами — штучний інтелект себе прекрасно розвиває. Майбутнє — за андроритмами. Це все, що робить нас людиною, все, що маємо ми, але чого не мають роботи: емпатія, інтуїція, уява та креативність"

"Основні навички майбутнього: креативність, комунікація, кооперація та критичне мислення"

"Коли приходять люди і кажуть, що не можуть знайти себе, свій сенс життя, то головна порада сучасній людині — не шукати сенс, а створювати його, буквально пірнаючи у страх нового"

"Чим довше ми залишатимемося людяними, тим довше досліджуватимемо, що означає бути людиною, тим довше ми зможемо утримувати свою найціннішу перевагу невдовзі — той факт, що ми люди"

Андрій Федорів

засновник і власник креативного маркетинг-агентства Fedoriv

 

"Варто виділити три глобальні тренди: глобалізація, діджиталізація й інфантилізація. Друге прискорило перше і в підсумку призвело до третього. Якщо спрощувати, то діджиталізація — це автоматизація. Але найважливіше, що вона дає, — прискорення і прозорість"

"Ми живемо у світі, в якому вже нічого не можна імітувати. Ваш бізнес — це відкрита кухня. Сучасний світ вимагає: покажіть, продемонструйте, я хочу бачити, що ви робите і як"

"Зараз нами керує страх майбутнього. Ми всі боїмося завтра і все-таки сподіваємося, що завтра — це перехід від гіршого до кращого. Але що якщо відштовхуватися від принципу, що завтра загалом буде гірше. Чи не час у такому разі насолоджуватися поточним моментом? І робити щось уже зараз?"

"Головне питання тепер не просто Аre you crazy?, радше: Аre you crazy enough? Класичний бізнес, який виробляє стандартний продукт, є частиною глобального ринку, і головним фактором успіху можуть стати собівартість і низька ціна"

"Сьогодні мало бути тільки бізнесменом, який розуміється на своєму бізнесі. Треба бути ще й шоуменом, фахівцем у цифрових технологіях і навіть кимось ще. Оскільки одна з тих речей, яку ви вмієте робити, рано чи пізно стане нікому не потрібною — її знесе цифрова хвиля. Диверсифікуйтеся!"

Слухачі лекції цікавилися, як розвивати себе, до яких професій варто придивлятися та чого навчати своїх дітей

photo_1

Зліва направо: Наталія Ємченко, Анатолій Амелін, Девід Аллен, Наталія Кадя й Андрій Федорів

photo_2
photo_3

Модераторка дискусії - директорка з комунікацій SCM Наталія Ємченко

photo_4
photo_5

Засновник корпорації "Біосфера" Андрій Здесенко (ліворуч) і керівник David Allen Company в Україні В'ячеслав Сухомлинов

photo_6
photo_7

Директор компанії С Кард Сервіс — SOCAR В'ячеслав Дем'яненко

photo_8

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.