Люди

Інвестиції з Ігорем Ліскі

Успішний бізнесмен пояснює, куди сьогодні варто вкладати гроші

Успішний бізнесмен пояснює, куди сьогодні варто вкладати гроші

1

Імпакт-інвестування

 

 

Ц е новий тип організації бізнесу й інвестицій, який сприяє соціальним змінам. Особливість такого інвестування у його стійкості до кризових часів і до постійної трансформації ринку. Справжнім відкриттям для мене стало імпакт-інвестування у розвиток інфраструктури для креативних індустрій: створення кластерів, хабів і запуск акселераторів.

2

Креативні індустрії

 

 

К реативний сектор у нашій країні — величезна можливість для свідомого інвестора. У таких індустріях унікальним чином поєднуються творчі здібності й технології, завдяки чому можна безмежно розширювати ринок присутності. Зокрема, дизайн, кіновиробництво, анімація, продакшн, реклама — цікаві інвестиційні ніші. Це відмінне джерело зростання несировинного експорту, що сприяє економічній присутності країни за кордоном.

3

Охорона здоров'я

 

 

Н езважаючи на розмаїття інновацій, деякі галузі ігнорують сучасні технології. Й охорона здоров'я — лідер не тільки за складністю і багатогранністю розв'язуваних проблем, а й за відставанням від цифрових технологій. У цій галузі закладені величезні можливості, які покращать досвід клієнта у користуванні медпослугами й принесуть глобальні зміни в майбутньому. Сучасні технології здатні здійснити ці тектонічні зрушення, і медицина давно до них готова.

4

Екологічні рішення

 

 

Е котренди — це не тільки про модний напрямок споживання. Екологічний вектор не швидкоминуче, це наше майбутнє. Якщо не прийняти його правил гри, бізнес тільки втрачатиме. Необхідно інвестувати у створення якогось рішення, яке може бути локальним, але з глобальними цілями зростання. Наприклад, як свого часу створили альтернативу пластиковій упаковці для яєць, замінивши її на картонний лоток. Або виробництво паперової упаковки для фруктів, овочів і ягід. А поліетиленові пакети та пластикові трубочки можна замінювати їхніми паперовими аналогами.

5

Нові логістичні рішення

 

 

За допомогою нових рішень у логістиці — перевезенні та доставці — можна змінити формат взаємодії підприємців у всьому світі. Ба більше, сучасні технології у логістиці здатні докорінно змінити уявлення про торгівлю. Тут безліч відкритих запитань, але робота над універсальним комплексом послуг — це величезна інвестиційна ніша. До того ж у кожному окремому товарі чи послузі.

CV

 

 

Ігор Ліскі

Закінчив Східноукраїнський національний університет ім. Даля та Київський національний університет ім. Шевченка. Навчається на програмі Executive MBA бізнес-школи Said — University of Oxford (Велика Британія). Бізнес-кар'єру починав у гірничодобувній промисловості. З 2007-го — засновник і голова ради директорів групи компаній Ефективні інвестиції. Співзасновник аналітичного центру Український інститут майбутнього, представник координаційної ради Асоціації Аспен-Україна.

© 2014-2021, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.