Питання тижня

Ви президентом бути змогли б?

НВ розпитав співвітчизників про їхні амбіції, та які питання вирішували б передусім, якби вони були президентом
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав співвітчизників про їхні амбіції та про те, які питання вирішували б передусім, якби вони були головою держави

 

 

Президент України — це абсолютно божевільна відповідальність і стрес. І коли ти вирішуєш стати президентом, ти забуваєш про своє життя і живеш заради країни. У моєму розумінні, це велика відмова від звичного способу життя.

Що стосується президентства Зеленського. Він і його команда взяли занадто швидкий темп. Це насправді добре. Вони замахнулися на великі зміни. Але суспільство хоче розуміти, що відбувається. І в цьому сенсі команда Зеленського недопрацювала. Тому, думаю, президентський пресмарафон був багато в чому вимушеним рішенням. Команда Зеленського зрозуміла, що треба це робити, бо люди їх не розуміють. Але загалом тема ця прикольна.

Не знаю, чи варто було президенту витрачати 14 годин свого часу. Ймовірно, це можна робити частіше й коротше.

Дмитро Кримський,
співвласник мережі магазинів Good Wine

 

Як на мене, у нас зараз президентом, представником уряду і народним депутатом може бути хто завгодно. Важливо бути популярним і готовим виконувати накази непопулярних, але авторитетних.

Напевно, питання більше в тому, чи зміг би я стати хорошим президентом? Навряд чи. У мене немає досвіду держуправління, відповідних знань, та й перспектива чиновницької роботи мене не приваблює.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.