Питання тижня

Ви матом лаєтеся?

НВ розпитав співвітчизників, як вони ставляться до ненормативної лексики та що думають про законопроект, який забороняє лихословити
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав співвітчизників, як вони ставляться до ненормативної лексики та що думають про законопроект, який забороняє лихословити

 

 

Звісно! Роки у спорті, захоплення риболовлею і полюванням, будівництво будинку та голосування на шести президентських і численних парламентських виборах — як тут не матюкатися?

Заборонити лаятися неможливо, та й не потрібно. Навіть намагатися це зробити, як нам мене, дуже нерозумно. Рідко кому вдається прожити життя без міцного слівця. Але водночас, як і всюди, мають бути свої правила. Я ніколи не лаюся у сім'ї, а також у присутності жінок і дітей. Це не красиво.

І мені не подобається, коли матюкаються жінки. Хоча, з іншого боку, у нас рівноправність, і якщо чоловічий мат цілком звичний, то ми, напевно, з розумінням маємо ставитися і до такого явища, як жінка-матюкальниця.

Іван Компан,
засновник First Kyiv Investment Club

 

Матом не лаюся — ні батьки, ні оточення не навчили. Не думаю, що мої діти хоч колись чули матюк від мене.

Я ж натомість пам'ятаю: коли мені було років дев'ять, мій батько був чимось засмучений і голосно вилаявся. Минуло понад 30 років, а я все ще пам'ятаю це.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.