Тиждень

НВ 24/7

Найкращі матеріали сайту за тиждень
Хочете купити цю статтю?
Найкращі погляди тижня

15 великих фільмів XXI століття, які потрібно обов'язково подивитися

Олексій Бондарев,

керівник відділу Техно (НВ)

 

Б агато хто вважає, що найкращі фільми в історії світового кіно були зняті у XX столітті. Загалом не посперечаєшся, але це не означає, що нинішнє століття виявилося бідним на кіношедеври. І я вирішив скласти свій список. Без компромісів і згладжування кутів. Ось фільми, які вийшли у XXI столітті й заслуговують права вважатися його класикою. На першому місці Престиж (The Prestige). Режисер — Крістофер Нолан. Бездоганний фільм з елементами трилера і фантастики, непередбачуваним фіналом і чудовим філософським сенсом. На другому — Останній нащадок Землі (Children of Men). Режисер — Альфонсо Куарон. Похмура пророча фантастика з месіанським підтекстом і сумним, але дуже оптимістичним фіналом. Можливо, найкращий фільм постапокаліптичного жанру, хоча тут немає тотальної розрухи й армії зомбаків. На третьому — Лабіринт Фавна (El Labirinto del Fauno). Режисер — Гільєрмо Дель Торо. Страшна казка, якій немає рівних. Скажете, навіщо потрібні страшні казки? Вони набагато повчальніші за класичні добрі казки.

Перші симптоми світової кризи

Анатолій Амелін,

співзасновник Ukrainian Institute for the Future

 

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.