Люди

Музика з Олегом Винником

Зоряний український співак називає західних виконавців, творчість яких вражає його найбільше

Зоряний український співак називає західних виконавців, творчість яких вражає його найбільше

1

AC/DC

 

П риклад сценічного довголіття. Люди роками займаються улюбленою справою і красиво старіють на сцені, не втрачаючи свого темпераменту, куражу, енергетики. Я з великою повагою ставлюся до таких музикантів. Також і The Rolling Stones — хлопцям по 75 років, але вони у прекрасній фізичній формі, молоді душею, тримаються разом і не зраджують своєму покликанню.

2

Rammstein

 

Г урт, який зміг поп-мелодію, поп-гармонію зробити жорсткою, фатальною. Це дуже екстремальна музика, але водночас досить мелодійна. А концерти Rammstein завжди вражають своїм яскравим і дорогим шоу.

3

Metallica

 

Д ля мене це справжня понятійна класика року. Metallica — одні з небагатьох, хто сьогодні збирає стадіони у всьому світі. До речі, 16 серпня спеціально лечу на їхній концерт до Відня, а 22 серпня в цьому ж місті планую відвідати виступ Rammstein.

4

Muse

 

Я дуже люблю Muse, їх вміння поєднувати різні музичні стилі: класику, поп, — і якісно подавати все це у жанрі рок.

 

5

Imagine Dragons

 

Ц і хлопці мене вражають буквально кожною своєю піснею. Будь-яка їхня комбінація — унікальна річ, не схожа на жодну з попередніх робіт музикантів. Водночас у Imagine Dragons є свій стиль. І відеокліпи, й аудіотреки цієї команди — суперхіти. Настільки все чітко, розумно, яскраво продумано і зроблено — від мінімалізму до найсильніших ударів, що викликають мурашки по шкірі.

CV

 

 

Олег Винник

Найпопулярніший український виконавець. Кілька років працював у Черкаській обласній філармонії, пізніше працював у Німеччині. Популярність здобув у країнах Західної Європи як виконавець головних ролей у популярних мюзиклах. Із 2011 року працює в Україні, виступає на найбільших концертних майданчиках країни. За час сольної кар'єри записав шість студійних альбомів. Із 2017-го — учасник журі проекту X-Фактор.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.