Люди

Музика з Олегом Винником

Зоряний український співак називає західних виконавців, творчість яких вражає його найбільше
Хочете купити цю статтю?

Зоряний український співак називає західних виконавців, творчість яких вражає його найбільше

1

AC/DC

П риклад сценічного довголіття. Люди роками займаються улюбленою справою і красиво старіють на сцені, не втрачаючи свого темпераменту, куражу, енергетики. Я з великою повагою ставлюся до таких музикантів. Також і The Rolling Stones — хлопцям по 75 років, але вони у прекрасній фізичній формі, молоді душею, тримаються разом і не зраджують своєму покликанню.

2

Rammstein

Г урт, який зміг поп-мелодію, поп-гармонію зробити жорсткою, фатальною. Це дуже екстремальна музика, але водночас досить мелодійна. А концерти Rammstein завжди вражають своїм яскравим і дорогим шоу.

3

Metallica

Д ля мене це справжня понятійна класика року. Metallica — одні з небагатьох, хто сьогодні збирає стадіони у всьому світі. До речі, 16 серпня спеціально лечу на їхній концерт до Відня, а 22 серпня в цьому ж місті планую відвідати виступ Rammstein.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.