Погляди

Коли все змінюється

П'ять речей, які потрібно знати про майбутнє вже сьогодні  
Хочете купити цю статтю?

П'ять речей, які потрібно знати про майбутнє вже сьогодні

 

 

Ілля Кенігштейн,
засновник і CEO мережі
бізнес-просторів
Creative States

 

Р озвиток технологій щодня змінює наше життя все більше. Аби підготуватися до того, що чекає світ через 15-20 років і пізніше, потрібно аналізувати ситуацію вже зараз — без страху, але з готовністю прийняти зміни.

Роботи змінять ринок праці

Епоха четвертої промислової революції вже почалася. Вона передбачає масштабне впровадження автоматизованих і роботизованих комплексів. Більшість втратить роботу. Роботи замінять чимало професій — від таксистів до копірайтерів і бухгалтерів. Механічні спеціальності підуть першими. Це станеться поступово, повністю вони зникнуть років за 10-15.

Лише 40% молоді з мільярда тих, хто шукатиме роботу в найближчі 10 років, знайдуть її. І це прогноз Світового банку. Бо у роботів не буває лікарняних і вихідних, вони готові працювати 24/7.

У майбутньому зайнятість для людей стане привілеєм, гроші втратять цінність. Головною валютою буде потрібність. Переможцями з ситуації вийдуть ті, хто легко освоює нові спеціальності. Потрібні будуть програмісти (як архітектори коду), біофармакологи, IT-медики та генетики, кібераналітики міських даних, екологи, архітектори живих систем.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.