інновації

Зазирнути за горизонт

НВ називає найінноваційніші гаджети цього року і заразом зазирає у перспективи індустрії нових технологій
Хочете купити цю статтю?

НВ називає найінноваційніші гаджети цього року і заразом зазирає у перспективи індустрії нових технологій

 

Олексій Бондарєв

 

 

Історія індустрії гаджетів — це історія великих землетрусів. З'являється новий гаджет, розчищає місце для нового тренду, підтягуються конкуренти, і вже кілька років по тому пересічний обиватель насилу може пригадати, що колись таких гаджетів не було.

У ролі таких землетрусів свого часу були плеєр Walkman від Sony, перші комп'ютери Apple, ноутбуки IBM ThinkPad, стільниковий телефон Motorola, плеєр iPod від Стіва Джобса і його ж iPhone.

У нинішньому десятилітті таких фантастичних проривів ще не було. Світ остаточно переварив iPhone, кнопкові телефони залишилися долею пенсіонерів і підлітків у країнах Азії та Південної Америки. Планшети змогли відкусити шматок ринку ноутбуків, а смартфони обзавелися постійними попутниками — фітнес-браслетами і смарт-годинниками.

На роль наступної революції після iPhone послідовно претендували 3D-телевізори, окуляри доповненої реальності і тотальна електрифікація персонального міського транспорту (скутери, моноцикли), але дива не сталося.

Зате воно може трапитися невдовзі, коли на ринку з'являться, наприклад, гнучкі смартфони, розкладні телевізор

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.