Питання тижня

Вас повернення Росії до ПАРЄ не дратує?

НВ розпитав співвітчизників про те, що вони думають про повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ)
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав співвітчизників про те, що вони думають про повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ)

 

 

Я думаю, це капітуляція західного світу перед новим Гітлером.

Те, що путінська Росія — загроза для світу, я зрозумів на початку нульових, ще до військового вторгнення у Грузію. Це бомба, закладена під світову цивілізацію. А світова цивілізація не має важелів протидії цій загрозі. І поки не перейшли до відкритої фази, подивимося: або падишах здохне, або осел, або Ходжа Насреддін.

Олександр Ройтбурд,
художник, директор Одеського художнього музею

 

Не фахівець у міжнародному праві. Але огидно. Вони [європейці] й [отруєння Скрипалів у] Солсбері, й [збитий у небі над окупованим Донбасом] Boeing проковтнули. Час слабаків.

Олександр Сидоренко (Фоззі),
музикант, соліст гурту ТНМК

 

Фактично у 2014-му Росію не виключали з ПАРЄ. Її просто позбавили голосу, а потім вона сама пішла, грюкнувши дверима. Це було логічно. А от її повернення — виходить, що РФ із тріумфом повернулася і фактично нічого не виправила з того, в чому її звинувачували. І цим Європа ще раз довела, що цінності — ніщо проти інтересів. А інтереси суто прагматичні. І я не думаю, що тут йдеться тільки про внески. Очевидно, що це перший крок до відновлення відносин із Росією, особливо економічних.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.