Люди

Обід із Жанною Кадировою

Найвідоміша у світі українська художниця-скульпторка розповідає про те, як продає в Маямі банани з цементу по $700 за штуку, і в чому різниця між Києвом і Мелітополем
Хочете купити цю статтю?

Найвідоміша у світі українська художниця-скульпторка їсть курку і розповідає про те, як продає в Маямі банани з цементу по $700 за штуку, і в чому різниця між Києвом і Мелітополем

 

Ольга Духніч

 

 

К иївський ресторан паназійської кухні Spicy no spicy відкрився менше року тому, але вже став улюбленим місцем активних столичних користувачів Instagram: тут красиво і незвично.

Високу стелю закладу прикрашають ефектні в'єтнамські плетені кошики для лову риби. Столики у глибині залу розташовані одразу біля відчиненої кухні — завжди можна перекинутися парою-трійкою слів із шеф-кухарем, спробувати спеції своєї страви в чистому вигляді і замовити щось не з меню, а за настроєм. Офіціанти запевняють, що підберуть страву під будь-який стан душі.

Місцева кухня — чудернацький мікс із традиційних страв Індії, Китаю, Таїланду і Малайзії. Втім, пожалівши смакові звички українських відвідувачів, кухарі тут відмовляються від традиційної азійської гостроти на користь складних поєднань спецій і приправ.

У цьому місці НВ і пообідав із відомою українською художницею і скульпторкою Жанною Кадировою.

Кадирова — це теж історія пр

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.