Тиждень

НВ 24/7

Найкращі матеріали сайту за тиждень
Хочете купити цю статтю?
Найкращі погляди тижня

Європа нас зрадила?
Давайте по правді

Павло Казарін,

ведучий телеканалу ICTV, оглядач Крим.Реаліі

 

М и люто обурюємося стосовно Європи, яка повернула Росію до ПАРЄ. Але чому нам здається, що вона повинна діяти інакше? Давайте приміряємо на себе оптику умовного європейського політика. Є Україна. Країна, на яку напала сусідня держава. Агресор анексував один регіон і окупував ще два. За п'ять років загинули 13 тисяч осіб. Європейський політик відкриває соціологію і бачить, що на п'ятий рік війни до держави-агресора добре або дуже добре ставляться 57% населення України. Погано чи дуже погано — лише 27%. Ще 15% — не визначились. Водночас динаміка цілком очевидна — ставлення поліпшується щороку. До того ж кількість тих, хто хоче жити з сусідом без кордонів і митниці, сягнула 48%. 38% хочуть припинення військових дій і заморожування конфлікту. Ще 22% готові надати окупованим територіям автономію у складі країни. У європейського політика немає підстав сумніватися у цих цифрах. Адже на президентських виборах 73% українських виборців підтримали людину, яка пропонувала "просто припинити стріляти".

8 речей, які успішні люди роблять до 8 ранку

Тревіс Бредберрі,

автор книги Емоційний інтелект 2.0, засновник платформи TalentSmart

 

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.