Календар

Культура

Анонс подій 4–18 липня
Хочете купити цю статтю?
узла в боргах. Разом із нею Іван хоче здійснити свою останню перед виходом із гри справу.

 

 

 

12-20 липня

КІНО: 10-й Одеський кінофестиваль

 

У Одесі вдесяте відбудеться Міжнародний кінофестиваль, який визначить найкращі фільми у чотирьох конкурсних програмах і прийме зіркових гостей. В основному конкурсі беруть участь 12 фільмів, серед яких один український — учасник Каннського кінофестивалю фільм Додому Нарімана Алієва. В інших програмах заявлені ще 13 українських повнометражних і короткометражних фільмів. Спеціальною гостею фестивалю стане легендарна французька актриса Катрін Денев, яка отримає почесну нагороду Золотий Дюк, представить ретроспективу фільмів за власною участю і проведе майстер-клас.

 

 

 

16-18 липня

МУЗИКА: Thirty Seconds t

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.