Люди

Обрані Руслана Сенічкіна

Хочете купити цю статтю?

Телеведучий Руслан Сенічкін — про свої пригоди з мобільним телефоном і про людей, з якими спілкується найчастіше

 

 

На початку 2000-х у мене була такса Ізя. Вона і принесла мені мій перший телефон. Якось вночі я пішов вигулювати Ізю, і раптом він приносить мені мобільний — масивний Sony Ericsson, обмотаний ізоляційною стрічкою, щоб не відпадав акумулятор. Я зрозумів, що відібрати його серед ночі у людини Ізя не міг і, ймовірно, знайшов апарат біля смітника. Цей телефон тримав заряд близько півгодини, його вистачало буквально на один дзвінок. Але зате з ним я виділявся із загальної маси.

Насправді я не звик заморочуватися щодо моделі телефону. Тому мене дуже дивують нескінченні суперечки між таборами любителів Apple і власниками телефонів з Android. А суперечки ці бувають досить агресивними.

У мене зараз iPhone, але за модою я не женуся і міняю телефон, тільки коли зламається попередній. Правда, траплялося і так, що йому допомагали. Наприклад, була у мене розкладачка Motorola, яка двічі тонула, була неабияк потерта і вже погано дзвонила. Одного разу колега Наталя Гуменюк, зауваживши мій телефон, порадила купити новий. Я їй відпов

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.