Погляди

Поліна і люди в чорному

П'ять найперспективніших прем'єр цього літа, заради яких варто сходити до кінотеатру
Хочете купити цю статтю?

П'ять найперспективніших прем'єр цього літа, заради яких варто сходити до кінотеатру

 

  

Фоззі, учасник гурту
Танок на майдані Конго

 

В и будете сміятися, але найточніше нинішню ситуацію з кіно і серіалами описав Фрідріх Енгельс. "Разом із поділом праці розділяється і сама людина", — сказав привид у моїй голові. І то правда: є фільми з масштабним екшеном, на які ходять, щоб розважитися, вигуляти сукню або ж зводити дітей на новий старий мульт. А паралельно існують серіали з глибоким зануренням у суть для прокачування мозку і чищення слізних каналів. Ми отримуємо різні продукти, але рівності немає. Це я до того, що обрати найперспективніші фільми літа набагато важче, ніж відібрати серіали. Але я спробую.

Люди в чорному: Інтернешнл, 13 червня

Дайте їм шанс — пишуть американські оглядачі, але через океан не помітно, чи ховають вони водночас сором'язливо очі. Після скромного успіху третьої Men in Black стару гвардію засунули в запас, дали глядачам час забути невдачу — і ось він, перший спін-офф. Перезапуском улюблених франшиз займався багато хто, але в продюсерських кабінетах сидять суворі люди, тож ось вам режисер із Форсажу 8, Тор із Marvel і Валькірія з Тора. Все, як ви любите.

Якщо по суті, то в сюжет ввели лондонську філію організації та молодих агентів, які мають боротися із прибульцями і наслідками їхньої діяльності. Судячи з трейлеру, візуальна складова на висоті, але нового жарту рівня "Елвіс не помер, він полетів додому" не народили. Або ж кращі геги вирішили притримати. Отже: шанс дамо, в кіно підемо, але краще почекайте декілька днів, щоб не вийшло як завжди.

Історія іграшок 4, 20 червня

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.