Люди

Лікувальна справа

Філя Жебровська, власниця компанії Фармак, — про розширення свого бізнесу, торгівлю з Росією і нерухомість на Мадейрі
Хочете купити цю статтю?

Філя Жебровська, власниця найбільшого вітчизняного виробника медпрепаратів — компанії Фармак, відверто розповідає про розширення свого бізнесу, торгівлю з Росією і нерухомість на Мадейрі

 

Катерина Шаповал

 

 

Ф іля Жебровська, основна акціонерка фармкомпанії Фармак, рідко дає інтерв'ю. НВ кілька років намагався пробитися до однієї з найбагатших жінок країни зі статком $146 млн. Зустрітися вона погодилася лише через рік після того, як залишила посаду гендиректорки своєї компанії.

Зараз Жебровська — голова наглядової ради Фармаку. Це найбільше вітчизняне підприємство фармгалузі, частка якого на ринку сягає 6,1%, а чистий прибуток за підсумками 2018 року становить 1,1 млрд грн.

Фармак має два виробничі майданчики — один у Києві, інший у Шостці, де компанія відкрила своє виробництво у 2015 році. Крім цього, фармпідприємство володіє торговою компанією в Польщі.

Сьогодні в портфелі Фармаку — 220 препаратів, і щорічно він виводить на ринок близько 20 нових.

Жебровська зустрічає НВ у власному кабінеті, що знаходиться в ошатній офісній будівлі нав

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.