Питання тижня

Як вам Зеленський?

НВ розпитав співвітчизників, що вони думають про перші кроки й ініціативи Володимира Зеленського у статусі президента України
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав співвітчизників, що вони думають про перші кроки й ініціативи Володимира Зеленського у статусі президента України

 

 

Я за нього не голосував. Але в день інавгурації залишився вдома і подивився її по телевізору. Це взагалі був перший за 15 років випадок, коли я щось дивився по телевізору.

І я дуже сильно вражений тією промовою, яку Зеленський виголосив у парламенті. Фундаментальні речі: скасування депутатської недоторканності, скасування мажоритарної виборчої системи і прозорі списки. А ще кримінальна відповідальність за незаконне збагачення — це теж, на мій погляд, правильна штука.

Я розумію, що це не в його владі на 100%, але якщо він це доведе до пуття у найближчі два місяці, то це буде серйозний запас на майбутнє. І особисто на мене це справить позитивне враження. Тобто зараз і є цей самий час Ч, коли все стане зрозуміло.

Дмитро Кримський,
співвласник мережі магазинів Good Wine

 

Треба подивитися на його справи, а не на слова. Бо я вже у своєму віці звик словам не довіряти. Залежно від того, якими будуть його вчинки, я сам особисто і наша група 1 грудня, й інші структури його або підтримуватимемо, або будемо в конструктивній опозиції.

А що стосується розпуску Ради, думаю, в цьому питанні ще побуцаються. Бо одні кажуть, що є сумніви у правильності такого рішення, а інші заявляють, що виборів не уникнути. Але якщо справи починаються із буцання — це вже недобре.

Йосиф Зісельс,
голова Асоціації єврейських організацій і громад України

 

Зеленський не просто не втрачає обертів, а випереджає очікування. Легко, активно і динамічно робить саме ті кроки, на які розраховував його електорат: розігнати осине гніздо [парламент] — будь ласка, ще й Кошового у стрибку поцілую. Додати нічого, щоб не злякати: раптом привиділося.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.