Країна

Бос Києва

Столичний мер пояснив, із ким він піде на парламентські вибори, дав оцінку президентству Петра Порошенка і пожартував про новий квартал для Володимира Зеленського
Хочете купити цю статтю?

Столичний мер пояснив, із ким і навіщо він піде на парламентські вибори, розповів про танці з інвесторами, дав оцінку президентству Петра Порошенка і пожартував про новий квартал для Володимира Зеленського

 

Максим Бутченко

 

 

До власного кабінету столичний мер Віталій Кличко буквально увірвався. Не знижуючи темпу, він підійшов до журналіста і фотографа НВ, які на нього чекали, і кожному міцно потиснув руку, водночас на мить завмираючи і дивлячись прямо в очі, немов це була підготовка до боксерського поєдинку.

Але більше жодного натяку на агресію в поведінці київського мера не було. Навіть говорячи про своїх критиків, яких мер називав "мої хейтери" і "диванні експерти", Кличко всміхався.

Ба більше, періодично він жартував із них і пройшовся навіть по новообраному президенту країни Володимиру Зеленському, зазначивши, що "він же з мене жартував".

Під акомпанемент цих примовок Кличко поговорив із НВ про серйозне: свій майбутній похід до Верховної ради, участь у парламентських виборах брата Володимира, а також про танці з інвесторами і найцікавіші проекти, які планує реалізувати у Києві.

— Політична тема № 1, запущена з легкої руки нового президента Володимира Зеленського, — дострокові вибори до Верховної ради. Чи дійсно ваша партія УДАР, яка нині є частиною Блоку Петра Порошенка, піде на штурм парламенту самостійно? І чи дійсно фронтменом оновленого УДАРу буде ваш брат Володимир Кличко?

Однозначно я братиму участь у виборах до Верховної ради, пропонуватиму програму дій не віртуальну, а практичну

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.