Люди

Подав Голос

Популярний музикант Святослав Вакарчук розповідає, чому зважився балотуватися у парламент
Хочете купити цю статтю?

Популярний музикант, а тепер і політик Святослав Вакарчук розповідає, чому зважився балотуватися у парламент, називає головну помилку Петра Порошенка, міркує про перспективи Володимира Зеленського і пояснює зміст назви своєї політичної сили

 

Сергій Рахманін

 

 

16 травня, стоячи на вершині Старокиївської гори, лідер рок-групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук оголосив нечисленним присутнім однодумцям і журналістам про те, що йде на парламентські вибори на чолі нової партії Голос. А вже за кілька днів у ефірі Радіо НВ він розповів про те, яким бачить майбутнє своєї політичної сили.

Для популярного рок-співака, а нині політика це не перший похід у Раду. У 2007 році він уже був народним депутатом від блоку Наша Україна — Народна самооборона. Втім, через рік вирішив скласти депутатські повноваження і повернутися до музики.

У 2019 році його ім'я знову виникло в політичному контексті, тепер уже як можливого кандидата на пост президента країни. Цих очікувань частини виборців Вакарчук не виправдав, у президенти не пішов, чим викликав певне розчарування серед своїх прихильників.

Тепер перед лідером Голосу стоїть непросте завдання: у стислі терміни спробувати повернути симпатії українців і пройти в парламент. Останні дані соціологічних досліджень дають його Голосу на старті 4,6% підтримки.

— Одразу питання руба: щось може зупинити ваш похід до Верховної ради, чи це ваше остаточне рішення, на яке ніщо не вплине?

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.