Питання тижня

Ви Новое Время читаєте?

Напередодні свого першого ювілею НВ запитав співвітчизників та іноземців, що вони думають про видання

Напередодні свого першого ювілею НВ запитав співвітчизників та іноземців, що вони думають про видання

 

 

Читаю, бо це одне з небагатьох медіа, яке професійно і незалежно висвітлює актуальні теми. Мене передусім цікавить політична й економічна тематика.

Але відкриваючи журнал, завжди спочатку читаю жарти і короткі думки. Подобається зупинятися на інтерв'ю, а також розслідуваннях про корупцію і зловживання владою.

Іван Міклош,
екс-міністр фінансів Словаччини, голова Стратегічної групи радників із підтримки реформ в Україні

 

Навіть більше, я НВ передплачую. Відповідно плачу за це гроші і маю право як читач висувати певні вимоги до якості пропонованого матеріалу. Що я постійно і роблю. Ну, наприклад, якщо десь сумнівна інформація, якісь обкладинки надто критичні, дам свій відгук.

А ще читаю не тільки статті, але і матеріали конкретних журналістів. Тобто, гортаючи свіжий номер, звертаю увагу на автора матеріалу. І якщо я з ним знайомий, то прочитаю статтю, навіть якщо тема мені нецікава. Тому що мені цікавий хід думки цього журналіста, я йому довіряю і розумію, що за малоцікаві теми він братися не буде.

Олексій Рябчин,
народний депутат від ВО Батьківщина

 

Читаю. Подобається збалансованість і неупередженість викладу матеріалів. Не подобається, що тижневик не видають українською мовою. Вже певний час намагаюся у побуті повністю перейти на українську і хотів би споживати відповідний контент.

Особливо подобаються колонки Фоззі [Олександра Сидоренка] про кіно і остання сторінка про подорожі [Моє місто].

Сторінку з жартами можна поліпшити або взагалі від неї відмовитися — на мою думку, там рідко бувають дійсно смішні речі. Решту журналу читаю із задоволенням.

Максим Нефьодов,
заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України

 

Звісно. Я передплачую журнал і собі, і тестю. Тобто наша сім'я виписує два номери. Навіть більше, я передплатник ще й онлайн-версії тижневика.

Це дійсно найкращий журнал політичного характеру в Україні. Щодо інших [ЗМІ] він максимально незалежний, хоча і не є повністю незалежним.

Обов'язково дивлюся гумор, анекдоти, карикатури — мені завжди весело. І намагаюся прочитати журнал цілком, адже він не такий великий за обсягом. Але головна моя проблема — брак часу.

Антон Геращенко,
народний депутат від Народного фронту

 

Читаю, поважаю, довіряю і подобається. Купую журнали в кіоску, не щотижня, іноді. Читаю від початку до кінця. Віддаю перевагу друкованій версії, в мережі не читаю журнал від початку виборів.

Анастасія Топольська,
діджейка

 

Чукча не читач, чукча — письменник. Маю на увазі, що іноді з'являються мої авторські колонки у НВ, плюс регулярно відповідаю на Питання тижня.

А взагалі періодично бачу журнал на столах співробітників мого агентства. Тому знаю, про що НВ пише, бачу обкладинки. Іноді мене щось цікавить, мені подобається, а буває, не подобається. Але це звичайна річ для видання, яке пише про щось важливе. Іноді дивишся матеріал і думаєш: "Блін, де вони беруть такі інформджерела, до мене б звернулися!" А десь читаєш, думаєш: "О, цікаво!" І запам'ятовуєш ту інформацію, якої ти не мав.

Сергій Гайдай,
політтехнолог, директор зі стратегічного планування агентства Гайдай.Ком

 

Я не читаю його щодня, але читаю періодично. І скажу, що ціла низка статей мені цікава. Тому намагаюся їх не пропускати.

Хоча деякі матеріали у мене викликають внутрішній спротив. Знаєте, я колишній політв'язень і дуже чутливий до української тематики, до того, що я можу інтерпретувати як дещо іронічне ставлення до українського питання. І тоді мене трохи коробить.

Мирослав Маринович,
правозахисник, проректор Українського католицького університету

 

Я його передплачую вже років зо три. На мій погляд, достатньо прочитати Новое Время і можна не читати нічого іншого. Як на мене, це досить об'єктивна, незаангажована інформація, що стосується різних сфер життя. А з огляду на те, що я як людина бізнесу ціную кожну хвилину і не завжди маю можливість читати довгі коментарі і погляди, то в журналі я завжди знаходжу чітку, неупереджену інформацію.

Ви не повірите, але я починаю читати журнал із першої сторінки і закінчую останньою. Читаю матеріали про політику, бізнес або обід із цікавою людиною. Матеріали про культурні та театральні новинки і навіть про міста, які мандрівники радять відвідати.

Тож бажаю тримати планку. А це завжди дуже складно.

Тетяна Абрамова,
засновниця і CEO бренду RITO

 

Я читаю сайт. Зокрема, авторські колонки і ті журнальні матеріали, які час від часу з'являються на сайті. А ще мені подобаються матеріали, які пише [редактор рубрики Архів] Олег Шама.

Андрій Бондар,
письменник, перекладач

 

Уже другий рік передплачую електронну версію. А досі купував окремі номери журналу з важливими для мене матеріалами.

Подобається, як подано політичні події, про які говорять цілий тиждень, і незрозуміло, що відбувається, а журнал виносить їх на обкладинку і розбирає суть цих подій. Наприклад, НВ чи не першим написав про те, хто такий Володимир Зеленський [стаття Максима Бутченка та Івана Верстюка Слуга з народу, НВ №42 від 15 листопада 2018-го].

Або про нові скандали. Наприклад, матеріал Христини Бердинських та Івана Верстюка про [екс-міністра екології] Миколу Злочевського та його справу в ГПУ [Повернення забутого "героя", НВ №45-46 від 6 грудня 2018-го]. І зараз ми бачимо, як ця справа стала чи не головною у втягуванні України у внутрішню американську політичну боротьбу.

І звісно, читаю сайт. Як на мене, НВ знайшов ідеальний баланс між політичними новинами і подіями, цікавими для середнього класу. Особливо подобається розділ Техно про науку і мобільні пристрої.

Віталій Шабунін,
голова правління Центру протидії корупції

 

Я його читаю в електронному вигляді. Маю на увазі сайт. Іноді слухаю Радіо НВ.

Відверто скажу, та рубрика, яка б мене цікавила, на жаль, майже не представлена в прекрасному Новом Времени. Тобто Культура. Її настільки мало, що я завжди шкодую щодо зневажливого ставлення до гуманітарного питання.

Ну, загалом це незалежне джерело інформації, пов'язаної з політикою й економікою, а також багато експертних думок. Це надихає.

Влад Троїцький,
театральний режисер, засновник фестивалю ГогольFest

 

Читаю з першого номера. Здебільшого мене цікавлять політика і бізнес. Більшою мірою [матеріали про] тенденції ринків, новинки. Меншою мірою — подорожі та інше. Хоча періодично з'являються цікаві спікери, лідери думок — їх теж читаю.

Журнал читаю переважно у вихідні, тому що в будні не завжди встигаєш всю інформацію відстежити. І якраз НВ щотижня допомагає надолужити згаяне.

В'ячеслав Дем'яненко,
директор компанії С Кард Сервіс — SOCAR Energy Ukraine

   

НВ читаю, постійно слухаю Радіо НВ, підписаний на телеграм-канал НВ. Інформація подається дуже оперативно і своєчасно, в лаконічній і якісній формі.

На мій погляд, видання — гарний приклад відродження хорошої аналітичної журналістики, а не просто замовної джинси, чим грішить український медіамейнстрім. В умовах інформаційного надвиробництва і тотальної зайнятості НВ залишається для мене основним джерелом своєчасного отримання об'єктивної і незаангажованої інформації.

Основні розділи — економіка і політика. Постійно читаю розділ Погляди. Але давно ловив себе на думці, що НВ нині — єдине видання, яке читаю буквально від палітурки до палітурки. Практично всі матеріали цікаві і легко сприймаються.

Тимур Бондарєв,
адвокат, керівний партнер юридичної компанії Arzinger

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.