Країна

Вітання від партнерів

Ювілей НВ

 

Шановні колеги!

Вітаю вас із першим п’ятиріччям на медіапросторі України!

Багато це чи мало? Залежить лише від погляду.

Наприклад, цей час можна прирівняти:

— до отримання вищої освіти — ви вдало здали всі іспити й отримали червоний диплом фахових спеціалістів;

— до подорожі машиною часу, що одним стрибком перенесла редакційну команду на п’ять років у майбутнє, збагативши досвідом, корисними контактами, цікавими знайомствами та численною кількістю топових публікацій;

— до звершення медіареволюції — завдяки появі 3G та 4G ваш читач тепер завжди онлайн, завжди поруч, завжди в курсі;

— до виходу проекту на сталу орбіту — він набирає обертів, набуває високої швидкості та виходить на стартові позиції для підкорення нових обріїв.

Я бажаю вашій команді не збавляти набраного темпу й надалі.

Розвиватися, зростати, бажати більшого та завжди бути на хвилі НОВОГО ЧАСУ!

 

Олександр Комаров,

Президент Київстар

 

 

 

 

Premier Palace Hotel — легендарний п'ятизірковий готель, що розташований у самому серці столиці. Історія готелю унікальна і тісно пов'язана з історією Києва, знаковими особистостями, які в різний час відвідували столицю. Готель є одним з об'єктів архітектурної спадщини міста, що підтверджує його історичну цінність.

Цьогоріч Premier Palace Hotel святкує 110-річчя із моменту закладення першого каменю. За цей час змінювалося багато, але незмінним завжди залишалася виняткова якість обслуговування.

Наш партнер — журнал Новое Время цьогоріч відзначає 5 років із дня випуску першого номера. Уже не перший рік Новое Время є нашим медіапартнером, у стінах готелю проводяться значущі для журналу заходи.

Для кожного з нас — це подія історичної ваги. Ми пишаємося нашим партнерством і віримо, що попереду на нас чекає нова, яскрава спільна історія.

 

З повагою,

мережа готелів Premier і Premier Palace Hotel Kyiv

 

 

 

У НВ нам насамперед імпонують незалежний погляд і розстановка акцентів, які сміливо можуть бути дороговказами у вирі інформаційного моря нашої країни.

Крім максимально оперативного висвітлення інформаційних приводів, ви наповнюєте видання сенсом. Саме тому ви за короткий термін змогли зібрати свою аудиторію і продовжуєте втримувати інтерес.

Ми щиро вітаємо колектив Нового Времени з 5-річчям! Впевнені, що ви будете продовжувати дивувати своїх читачів новими ідеями, яскравими проектами і креативним мисленням.

 

Менеджмент ПроКредит Банку:

Віктор Пономаренко, Олександр Повшедний, Анна Савен, Рубен Оганян

 

 

 

 

Вітаю команду журналу Новое Время з ювілеєм!

Із першого ж номера ви завоювали мене як читача якісною й по‑справжньому гострою журналістикою. Відтоді всі ці

5 років у мене на столі щотижня з’являється свіжий журнал, який я з цікавістю читаю від першої до останньої сторінки.

Я вдячний всім вам, команді журналу, за вірність людським, громадянським та журналістським принципам, яку ви послідовно демонструєте в кожному друкованому слові. Знаючи історію створення журналу, я розумію, що інакше бути б і не могло.

Цьогоріч в Першої приватної броварні теж ювілей — 15 років. Я добре пам’ятаю свої відчуття, коли моїй компанії виповнювалося п’ять. Відчуття, що вже досяг немало, і водночас передчуття захопливих перспектив, які відкриваються далі. Можу обґрунтовано стверджувати: у вас попереду найцікавіше.

Я переконаний, успіх будь-якої справи залежить від довіри. Її легко втратити, але якщо сумлінно виконувати свою роботу і не йти на компроміси з власною совістю, то рано чи пізно довкола тебе зберуться люди, які поділяють твої цінності.

Віталію, тобі та всій команді Нового Времени це вдалося. Вітаю!

 

Андрій Мацола,

Перша приватна броварня

 

 

 

 

Шановні журналісти!

Компанія Інтергал-Буд вітає колектив журналу Новое Время з першим ювілеєм!

Ви досягли неймовірних успіхів, завоювавши визнання читачів і високо піднявши планку журналістики в Україні. Ваші матеріали завжди відображають реальний стан ринку, а аналітика експертів є цінним інструментом для планування, постановки нових амбітних цілей і досягнення результатів.

Партнерство бізнесу і незалежних ЗМІ це серйозна відповідальність, велика праця і справжнє мистецтво з обох сторін. Ми раді, що наше партнерство завжди цікаве і взаємовигідне.

Кожен номер Нового Времени, як новий будинок, збудований з якісних матеріалів, на кожному розвороті журналу, як на поверхах будівлі, можна знайти щось важливе, цікаве і захопливе.

Бажаємо вам подальшого зростання, збільшення кількості читацької аудиторії, партнерів і найголовніше: не знижуйте планку! Ми чекаємо від вас нових проектів і високого рівня журналістики!

 

З повагою,

СК Інтергал-Буд

 

 

 

 

Звісно, НВ

Вітаю команду журналу Новое Время з п’ятирічним ювілеєм.

Ернест Ренан стверджував, що добре говорити — значить добре думати. Від себе додам: добре писати — значить мотивувати добре думати тих, хто читає написане. І це якраз про Новое Время. Журнал, який не просто висвітлює події, а формує порядок денний у нашому суспільстві.

Видання з’явилось у доленосний для країни час. Дійсно в новий час. А шанс народитись і впевнено стати на ноги в добу змін надається хіба що раз на кілька століть. І то далеко не всім. Тільки обраним.

Практично з перших місяців виходу в світ вашого часопису я почав вести в ньому свої авторські колонки, а Ощадбанк, який я тоді кілька місяців як очолив, почав свою трансформацію і всі ці 5 років зростав нерозлучно разом із НВ.

За цей час і журнал, і банк стали іншими. Ми стали не лише добре думати й писати, а й добре працювати. Адже якісна комунікація — це точка відліку і культури, й економіки, і політичної дискусії по суті. Без популізму і пафосу. Не те, щоб зовсім без емоцій, але гранично раціонально й прагматично. На основі фактів і глибокого аналізу. З нестандартним і свіжим поглядом навіть на, здавалося б, цілком звичайні речі і старі проблеми, які не вирішувались у нашій країні десятиліттями.

І найголовніше — динамічний інтелектуальний комунікаційний майданчик, яким за п’ять років стало Новое Время, максимально інтегрований у сучасний європейський і світовий контекст. Із живими прикладами поразок і перемог інших країн, провідних національних і транснаціональних компаній і звичайних людей, які помилялись і падали, але підіймались і досягали успіху.

Усе це близько й особисто мені, і команді Ощаду. І коли виникає питання: а що ж почитати, щоб дізнатись про щось нове у країні та світі, то у нас одна відповідь: звісно, НВ.

Величезне дякую.

Зі святом! Нових ідей і успіхів!

 

Із найщирішими побажаннями

Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку

 

 

 

 

Шановна редакціє!

Від імені юридичної фірми Aequo щиро вітаю вас із 5-річним ювілеєм журналу Новое Время.

Засноване в непростий для країни час, видання встигло стати вибором номер один для безлічі українців. Ваш журнал зарекомендував себе як авторитетне джерело важливої й об'єктивної інформації, яке залишається вірним високим стандартам журналістики, що є рідкістю в нинішніх українських реаліях.

Дякую усій команді Нового Времени за колосальну працю і згуртовану роботу, які привели видання до заслуженого успіху. Журналісти Нового Времени відрізняються високим професіоналізмом в усіх висвітлюваних питаннях. Журналу довіряють лідери думок і провідні експерти в Україні та за кордоном, що підтверджує високу якість матеріалів, які публікують, і актуальність порушених питань.

Ми цінуємо плідну співпрацю з вами і віримо, що в майбутньому вона буде тільки зміцнюватися.

Бажаємо залишатися одним із провідних українських ЗМІ, досягати нових висот, реалізувати всі творчі задуми і розширювати коло лояльних читачів.

 

Денис Лисенко,

Керівний партнер AEQUO

 

 

 

Щиро хочу привітати видання

Новое Время з цією прекрасною подією — п'ятиріччям компанії! Бажаю, щоб успіхи видання не припинялися, щоб компанія росла і розвивалася із великим прогресом. У НВ працює найкраща команда!

Окремо хочу сказати вітальне слово головному редактору Нового Времени — Віталію Сичу.

Віталію, читаю тебе більше 20 років, завжди цікаво, щиро і професійно. Знаю, як непросто підібрати найкращих зірок на ринку і зробити з них команду-зірку. За ці роки тобі це однозначно вдалося. Тіште нас і далі західним стилем журналістики!

 

 

Андрій Павлушин,

генеральний директор ОТП Лізинг

 

 

 

Щирі вітання всій команді професіоналів, яка об'єднує журналістів, медіаменеджерів, лідерів думок, аналітиків, авторів розслідувань, мандрівників, інтерв'юерів, радіоведучих — союз талановитих людей. На ваших сторінках — історія Нового Времени країни, історія, випробування і виклики для України, про її здобутки і гордість. За ці п'ять років журнал став одним із провідних в українському медіаполі. Своєчасність, об'єктивність і чуйність до пульсу суспільного життя, державної політики — найцінніша інвестиція в майбутнє і ключ до сьогодення.

З ювілеєм, Новое Время!

 

Парамжіт Калон,

генеральний директор АрселорМіттал Кривий Ріг

 

 

 

П'ять років — лише початок шляху для того, хто бачить себе в майбутньому — в новому часі, в новій епосі, в новому технологічному та соціальному устрої.

Новое Время — те медіа, яке закладає фундамент не тільки свого майбутнього, але і того майбутнього, в якому хочеться жити кожному з нас: світ неупереджених об'єктивних медіа, які служать інтересам суспільства; світ прозорих відповідальних компаній; світ держав, які стали комфортним сервісним середовищем для своїх громадян, платників податків та інвесторів, майданчиком — світом безмежних можливостей — для розвитку кожного.

Щиро бажаю тижневику Новое Время гідно витримати всі випробування на цьому довгому шляху, від ювілею до ювілею розширюючи коло своїх надійних партнерів, вірних читачів і щирих шанувальників.

 

Ксенія Прожогіна,

директорка департаменту управління персоналом та
комунікацій агроіндустріального холдингу МХП

 

 

 

 

Дарниця та Новое Время працюють на різних ринках. Проте їх об'єднує одна філософія — ми дивимося в майбутнє.

Здавалося б, кому це потрібно в Україні, де багато бізнесів і людей воліли б жити в кращому разі сьогоднішнім днем? Навіщо вітчизняному виданню писати про штучний інтелект, якщо новина про президентські вибори збирає в рази більше переглядів? Навіщо українській фармацевтичній компанії переводити бізнес-процеси "на цифру", якщо в державні органи їй все одно доведеться везти стос паперових документів на візку?

Відповідь проста: тому що майбутнє настане раптово. Свого часу ми й не помітили, як інтернет прийшов до кожного села. Так буде і з іншими технологіями. Той, хто виявиться до них не готовим, програє.

Я радий, що Дарниця і НВ стежать за майбутнім разом. Ми вже реалізували кілька спільних проектів — зокрема спецвипуск прогнозів Світ у 2019 році, створений за участю головного медійного трендсеттера у світі — британського журналу The Economist. Ще більше проектів —  у наших планах.

Вітаю НВ із першим п'ятиріччям! Зустрінемося у майбутньому.

 

Дмитро Шимків,

голова виконавчої ради керівної компанії ПрАТ
Фармацевтична фірма Дарниця

 

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.