Історія

Вся поліцейська рать

Міністр внутрішніх справ Великої Британії Вінстон Черчилль із парасолькою в руках бере участь в облозі будинку №100 на Сідней-стріт у Лондоні 3 січня 1911 року.

Міністр внутрішніх справ Великої Британії Вінстон Черчилль в циліндрі зліва бере участь в облозі будинку №100 на Сідней-стріт у Лондоні 3 січня 1911 року.

 


М етою поліцейської операції було затримання групи засілих у будівлі латиських анархістів. До Великої Британії вони втекли з Російської імперії, де їм загрожувало заслання. Тут вони також відзначилися — спробували пограбувати ювелірний магазин, застреливши одразу трьох поліцейських.

І тоді Скотланд-Ярд пішов у наступ. На затримання анархістів відрядили одразу 200 правоохоронців, до того ж їх очолив сам Вінстон Черчилль, який тоді обіймав посаду міністра внутрішніх справ.

Підсумок операції виявився таким: двох латишів убили, кількох — заарештували, а лідеру групи вдалося втекти.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.