Ідеі

Сімнадцять миттєвостей Фергюсона

Шість років тому найуспішніший футбольний тренер сер Алекс Фергюсон пішов на пенсію і написав книгу, деякі думки з якої публікує НВ
Хочете купити цю статтю?

Найуспішніший футбольний тренер сер Алекс Фергюсон вибудував у ФК Манчестер Юнайтед систему, яка принесла рекордну кількість трофеїв, а клуб перетворила на найбагатший в англійській Прем'єр-лізі. Шість років тому він пішов на пенсію і написав книгу, деякі думки з якої публікує НВ

 

Олександр Пасховер,
Віталій Сич

 

 

Н едовго сер Алекс Фергюсон відпочивав від великого футболу. Найтитулованіший футбольний тренер світу, легендарний наставник легендарного британського клубу Манчестер Юнайтед після нетривалої хвороби і тривалої відпустки повертається у команду, якій присвятив усього себе без залишку.

Правда, повернення це умовне. Головним тренером найприбутковішого клубу англійської Прем'єр-ліги в кінці березня призначено норвежця Уле Гуннара Сульшера. Він змінив на цій посаді португальця Жозе Мауріньо. Сульшер, або як помилково його іменували коментатори Солскьяер, — колишній гравець МанЮнайтед і козир у рукаві Фергюсона. У 1999-му саме він забезпечив МЮ найдраматичнішу перемогу в історії Ліги чемпіонів, коли на 93-й хвилині матчу забив переможний для британців гол.

Тепер, коли Сульшер очолив клуб-легенду, він повернув із забуття свого наставника Алекса Фергюсона, запросивши його попрацювати в клубі як консультанта. Шотландський фахівець за 27 років роботи в МЮ 13 разів приводив клуб до чемпіонського звання, п'ять разів піднімав над головою Кубок Англії та двічі — Кубок переможців Ліги чемпіонів. Ніхто з сучасних футбольних тренерів не може зрівнятися із Фергюсоном ні за кількістю особистих досягнень, ні за рівнем популярності.

Британська преса пише про те, що власник манкуніанського клубу до останнього сумнівався щодо призначення Сульшера на місце коуча. Але саме рекомендація сера Фергюсона стала золотою акцією для норвезького фахівця.

Деякі гравці носили намиста і хрести, які, здається, були більші за ті, що носять паломники, йдучи шляхом Ісуса в Єрусалимі. Я все це заборонив

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.