Країна

Папери Путіна

Господар Кремля затіяв на сході України нову гру, запустивши процес роздачі російських паспортів жителям так званих ЛНР і ДНР
Хочете купити цю статтю?

Господар Кремля затіяв на сході України нову гру, запустивши процес роздачі російських паспортів жителям так званих ЛНР і ДНР. Офіційному Києву буде складно зупинити цю повзучу окупацію регіону, що перетворює "республіки" на вічну скалку

 

Максим Бутченко

 

 

6 травня російське агентство Інтерфакс опублікувало новину про те, що в окупованому Луганську відкрився центр, який приймає у місцевих жителів документи на отримання російського паспорта.

Інтерфакс навів слова такого собі Михайла Параскеєва, "заступника голови МВС ЛНР", який повідав, що документи прийнято у 10 заявників. А на консультації щодо отримання паспортів записалися вже 400 осіб.

Папери від луганчан, які прагнуть у громадяни РФ, за словами Параскеєва, будуть централізовано відправляти в російське місто Новошахтинськ, розташоване поблизу українсько-російського держкордону. Там відкрили спеціальний центр із роботи з подібними документами від жителів "ЛНР": чиновники, що перебувають на місці, протягом 90 днів будуть розглядати всі отримані прохання і приймати за ними рішення.

Вся ця схема стала можливою після того, як 24 квітня, буквально через кілька днів після другого туру президентських виборів в Україні, російський президент Володимир Путін підписав указ, що дозволяє жителям "Л/ДНР" отримувати громадянство РФ у спрощеному порядку. Тобто за скороченою процедурою і без багатьох формальностей: здобувач віддає певний перелік документів у "республіці", їх відвозять у РФ, розглядають і, якщо все окей, запрошують на прийняття присяги і видачу паспорта.

За кремлівськими указами, жителям двох самопроголошених республік доведеться їздити по російські паспорти в два різних населених пункти Ростовської області, що межує зі східними р

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.