Люди

Обрані Ольги Кудіненко

Засновниця благодійного фонду Таблеточки — про свої стосунки з мобільним телефоном і про людей, з якими спілкується найчастіше

Засновниця благодійного фонду Таблеточки — про свої стосунки з мобільним телефоном і про людей, з якими спілкується найчастіше

 

 

С вій перший телефон я випросила у батьків у десятому класі. Мені купили малофункціональну Nokia, в якій не було навіть гри Змійка, зате вона вирізнялася своїм салатовим кольором, і телефон прослужив дуже довго.

Сьогодні без свого iPhone я як без рук. Але добре, що півтора роки тому я все-таки отримала над ним трохи більше влади, ніж він наді мною. Тоді мені розповіли про функції відключення всіх повідомлень на екран. Тепер мій телефон спалахує під час дзвінків, а ось додаткам і месенджерам я заборонила з собою контактувати. Це зробило мене зосередженішою і додало спокою.

Правда, буває, я глибоко занурююся в думки і не помічаю, як випускаю телефон із рук. У підсумку не раз його губила, але все закінчувалося гепі-ендом. Наприклад, одного разу я залишила телефон у таксі в Болоньї, написала з готелю імейл подрузі, і вона набрала мій номер. У таксі якраз їхали російськомовні пасажири, які погодилися зустрітися і повернути мені пропажу.

А колись давно мій iPhone залишився в київському таксі. Я довго телефонувала і писала таксисту з проханням повернути його за винагороду і нарешті на тому кінці взяли телефон. Виявилося, що весь цей час таксист намагався зрозуміти, як відповісти, адже тоді смартфони тільки-но з'явилися і не всі вміли ними користуватися.

Сьогодні я рідко телефоную, частіше листуюся: у Фейсбуці, Бітрікс — робочій системі фонду, у Viber, Telegram і WhatsApp. Додатками я не дуже захоплююся. Хіба що читаю в Kindle, слухаю музику в ITunes Music, користуюся додатком для медитацій, Фейсбуком і Instagram.

А ще на YouTube дивлюся інтерв'ю Євгена Черняка з бізнесменами, щоб краще розуміти, чим живуть нинішні і майбутні благодійники фонду. Люблю також передачі відомого психотерапевта і автора книг Андрія Курпатова. Але найпопулярніший відеоконтент на моєму телефоні — мультики Три коти, які я часто вмикаю доньці.

1

Коля

чоловік

Із чоловіком ми зв'язуємося по сотні разів на день, тому що часто перебуваємо в різних містах. Увечері ми обов'язково телефонуємо один одному і хвилин десять розповідаємо один одному, як пройшов день.

 

 

2

Наталка

мама

 

З мамою ми живемо в різних містах, і я часто телефоную їй через відеозв'язок у FaceTime, щоб показати, як виростає її внучка. Я безмежно вдячна творцям цієї програми, адже вона допомагає створити ефект присутності і брати участь у житті один одного на відстані.

 

 

3

Людмила

няня доньки Віри

 

Н аша няня допомагає нам п'ять днів на тиждень ось уже три роки. Їй 60 років, але ми її трохи "осучаснили": подарували один зі своїх старих смартфонів і допомогли його опанувати. Тепер вона знімає для нас фото і відео з Вірою і надсилає через WhatsApp. Це дуже зручно.

 

 

4

Настя Береза

журналістка, подруга

 

Н астя — велика моя приятелька й інтелектуальний друг. Ми познайомилися восени 2013 року, коли вона брала в мене інтерв'ю для журналу Корреспондент. Відтоді ми тісно товаришуємо і багато спілкуємося, переважно в Telegram. Обговорюємо все: від побутових питань, взаємин, виховання дітей до професійних тем — журналістики і роботи громадських організацій.

 

 

5

Світлана

директор фонду Таблеточки

 

Зі Світланою та іншими директорами фонду ми в будні завжди на зв'язку. Листуємося в чаті Telegram або телефонуємо одна одній у Фейсбук-месенджері. Я не любитель довгих розмов, тому конференц-колли у нас рідкість. Досвід свідчить: якщо потрібне групове обговорення, особиста зустріч завжди продуктивніша.

CV

 

 

Ольга Кудіненко

Закінчила Києво-Могилянську академію. Кілька років працювала у сфері піару. У 2011-му заснувала волонтерський проект Таблеточки, а через два роки заснувала однойменний благодійний фонд, який допомагає онкохворим дітям. Сьогодні вона відповідає за розвиток фонду і координацію команди, є учасницею опікунської ради Охматдиту.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.