Люди

Обрані Ольги Кудіненко

Засновниця благодійного фонду Таблеточки — про свої стосунки з мобільним телефоном і про людей, з якими спілкується найчастіше
Хочете купити цю статтю?

Засновниця благодійного фонду Таблеточки — про свої стосунки з мобільним телефоном і про людей, з якими спілкується найчастіше

 

 

С вій перший телефон я випросила у батьків у десятому класі. Мені купили малофункціональну Nokia, в якій не було навіть гри Змійка, зате вона вирізнялася своїм салатовим кольором, і телефон прослужив дуже довго.

Сьогодні без свого iPhone я як без рук. Але добре, що півтора роки тому я все-таки отримала над ним трохи більше влади, ніж він наді мною. Тоді мені розповіли про функції відключення всіх повідомлень на екран. Тепер мій телефон спалахує під час дзвінків, а ось додаткам і месенджерам я заборонила з собою контактувати. Це зробило мене зосередженішою і додало спокою.

Правда, буває, я глибоко занурююся в думки і не помічаю, як випускаю телефон із рук. У підсумку не раз його губила, але все закінчувалося гепі-ендом. Наприклад, одного разу я залишила телефон у таксі в Болоньї, написала з готелю імейл подрузі, і вона набрала мій номер. У таксі якраз їхали російськомовні пасажири, які погодилися зустрітися і повернути мені пропажу.

А колись давно мій iPhone залишився в

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.