NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Найкращі погляди тижня

10 детективів і трилерів, від яких неможливо відірватися

Олексій Бондарєв,

керівник відділу Техно НВ

 

В чергове зловив себе на думці, що трилер — складний жанр, класику переплюнути важко і нові гідні фільми з'являються нечасто. Ось десять фільмів, які є вершинами жанру і допоможуть провести вихідні, якщо ви віддаєте перевагу домашньому затишку а не шашликам чи годуванню комарів на риболовлі. Навмисно беру фільми останнього десятиліття, щоб не забити всю десятку класичними і неперевершеними трилерами Кубрика, Гічкока та Поланскі. На першому місці: Найкраща пропозиція (La Migliore Offerta). Тонкий, зі смаком знятий детективний трилер про підстаркуватого аукціонного ділка, який за допомогою хитрих афер поповнює свою приватну колекцію рідкісних картин. Одного разу в його життя вривається навіжена клієнтка, запустивши ланцюг подій, які змінять життя героя назавжди. Геніальний Джеффрі Раш у головній ролі і живий класик Джузеппе Торнаторе в режисерському кріслі. Не фільм, а просто шедевр.

 

 

Два сценарії Путіна для Зеленського

Іван Яковина,

кореспондент НВ

 

Г оловною новиною минулого тижня став указ Володимира Путіна про спрощену роздачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу. Це повідомлення багато хто сприйняв як підготовку нового вторгнення або спробу легалізації старого. Можливо. Але я майже впевнений, що мова йде про інше. Москва готує підґрунтя для широкої угоди між Україною і Росією. І щодо Донбасу, і щодо Криму, і всього комплексу відносин. Спробую пояснити. Почати хочу з головних цілей Росії в Україні. Перша — створити всередині України постійний, абсолютно законний і дуже потужний важіль тиску на Київ. І цим важелем повинен стати Донбас. Крім того, такими діями Путін заважає Україні вступити в НАТО.

 

 

Записки ворога народу

Ярослав Грицак,

історик, публіцист, професор Українського католицького університету, учасник Несторівської групи

 

Я бачу два позитивні моменти в перемозі Зеленського. Перший: вона може вилікувати нас від віри в мудрість українського народу. Народ — це віртуальна реальність. У твердій реальності є етнічні та релігійні групи, різні покоління, олігархи, бідні та середній клас. Із цим повинні рахуватися реальні політики — визначатися, чиї інтереси вони представляють. Другий позитивний момент: перемога Зеленського дає нам можливість посміятися над собою. У грудні 2015-го я писав, що революція програла і варто готувати новий Майдан — у виборчих урнах. Не міг передбачити, що електоральний Майдан у квітні 2019-го набуде таких форм. Потрапив пальцем у небо і тепер сміюся над собою. Якщо це революція, прошу вважати мене контрреволюціонером.

 

 

Яким президентом був Порошенко?

Олександр Мотиль,

професор політології Ратгерського університету, США

 

 

Б ільшість українських виборців незлюбили президента Петра Порошенка, який втратив свій шанс на другий термін 21 квітня. Втім, історія покаже, що вони помилилися. Порошенко увійде в історію як той, хто консолідував українську державу. Як той, хто спрямував Україну на Захід і подалі від Росії. Історики відзначать, що Порошенко збудував армію і протистояв росіянам і їх проксі, завівши цю боротьбу в глухий кут. Що він реформував поліцію. Що він розчистив корумпований банківський сектор, стабілізував курс і раціоналізував ціни в енергетичному секторі. Що він переглянув реформи освіти і медицини, а також відродив українську мову і культуру.

НЕ ПРОПУСТІТЬ

Адвокат Коломойського розповів НВ, як Зеленський став президентом

  

Рятували ручну поклажу. Що відомо про авіакатастрофу в Шереметьєво

 

Коли інавгурація Зеленського: останні новини

 

Ваш найкращий розпорядок дня. Як стати вдесятеро продуктивнішими

       

 

 

 

Чартерний стрес. Чи будуть українці нормально літати на літні курорти

 

 

Для яких бізнесів Ігоря Коломойського перемога Володимира Зеленського — хороша новина

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.