NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Хочете купити цю статтю?
Найкращі погляди тижня

10 детективів і трилерів, від яких неможливо відірватися

Олексій Бондарєв,

керівник відділу Техно НВ

В чергове зловив себе на думці, що трилер — складний жанр, класику переплюнути важко і нові гідні фільми з'являються нечасто. Ось десять фільмів, які є вершинами жанру і допоможуть провести вихідні, якщо ви віддаєте перевагу домашньому затишку а не шашликам чи годуванню комарів на риболовлі. Навмисно беру фільми останнього десятиліття, щоб не забити всю десятку класичними і неперевершеними трилерами Кубрика, Гічкока та Поланскі. На першому місці: Найкраща пропозиція (La Migliore Offerta). Тонкий, зі смаком знятий детективний трилер про підстаркуватого аукціонного ділка, який за допомогою хитрих афер поповнює свою приватну колекцію рідкісних картин. Одного разу в його життя вривається навіжена клієнтка, запустивши ланцюг подій, які змінять життя героя назавжди. Геніальний Джеффрі Раш у головній ролі і живий класик Джузеппе Торнаторе в режисерському кріслі. Не фільм, а просто шедевр.

Два сценарії Путіна для Зеленського

Іван Яковина,

кореспондент НВ

 

Г оловною новиною минулого тижня став указ Володимира Путіна про спрощену роздачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу. Це повідомлення багато хто сприйняв як підготовку нового вторгнення або спробу легалізації старого. Можливо. Але я майже впевнений, що мова йде про інше. Москва готує підґрунтя для широкої угоди між Україною і Росією. І щодо Донбасу, і щодо Криму, і всього комплексу відносин. Спробую пояснити. Почати хочу з головних цілей Росії в Україні. Перша — створити всередині України постійний, абсолютно законний і дуже потужний важіль тиску на Київ. І цим важелем повинен стати Донбас. Крім того, такими діями Путін заважає Україні вступити в НАТО.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.