Питання тижня

Якою була ваша найяскравіша подорож?

НВ розпитав затятих мандрівників, яка поїздка запам'яталася їм найбільше
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав затятих мандрівників, яка поїздка запам'яталася їм найбільше

 

 

Моя найяскравіша подорож — весільна. Ми з чоловіком поїхали в Танзанію і на сафарі в Серенгеті [екорегіон у Східній Африці]. Жили в лоджіях у парку, дивилися на міграції диких тварин — зебр, буйволів, антилоп. Бачили левів, гепардів, жирафів, слонів і так далі. Були в поселенні масаї [корінний народ], дізналися про їх традиції.

У Серенгеті були чотири дні, і вже на третій більше раділи інтернету і появі зв'язку, ніж тваринам.

Жоден документальний фільм, фотографія або книжка не опишуть Африку. Найкрасивіша і найнатхненніша природа для мене там.

Ольга Кудиненко,
засновниця благодійного фонду
допомоги онкохворим дітям Таблеточки, учасниця опікунської ради Охматдиту

 

Найяскравіші подорожі — це останні подорожі. Ось зараз я перебуваю на Тенерифе (Іспанія). І найголовніше — досліджую його разом із дружиною і чотирма дітьми.

Андрій Федорів,
засновник і власник брендингового агентства Fedoriv

 

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.