Моє місто

Единбург

Землі Шотландії малопридатні для землеробства, зате гарні для випасання овець
Хочете купити цю статтю?

Землі Шотландії малопридатні для землеробства, зате гарні для випасання овець. Тому місцеві фабрики вдосталь виробляють вовняні, звісно ж, картаті шарфи і шалі, а вінцем національної кухні вважається хаггіс — фаршировані нутрощі вівці

 

 

Євген Бриж, редактор
Полтавського телебачення

 

Е динбург навіть взимку зустрічає зеленою травою і незамерзлим морем. Хоча столиця Шотландії лежить на широті Алеутських островів і провінції Квебек у Канаді, клімат тут набагато м'якший завдяки теплій течії, що омиває Британські острови. З іншого боку, вічна осінь або рання весна поширюються і на літо: більше 25 градусів тут не буває.

Напевно, звідси походить любов місцевих до теплих вовняних речей. Перехожі кутаються у шарфи і шалі виробництва місцевих фабрик. Видів вовни тут маса: і фланель, і фетр, і відносно дорогий кашемір. У Шотландії великі площі землі непридатні для землеробства, а ось для випасання овець — цілком. Тому в тутешній кухні багато баранини, навіть національна страва хаггіс — це фаршировані нутрощі вівці. А шерсть йде на одяг.

Рукавички, шарфи і шалі з овечої вовни можна легко купити в Единбурзі. Наприклад, на головній туристичній артерії міста — Роял Майл. До ваших послуг низка крамниць і магазинів із продажу вовняних виробів, віскі, сувенірів, шкіряних і срібних виробів, холодної зброї, пива — всього, чим славиться Шотландія.

Тут також поруч багато визначних пам'яток і музеїв — музей віскі, музей ілюзій і нова будівля парламенту.

Ціни в Единбурзі високі, але нижчі, ніж у Лондоні. Наприклад, вовняні шарфи кольорів кланів Шотландії можна купити за 10-15 фунтів.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.