Погляди

Вийшов на великий екран

Володимир Зеленський має унікальний шанс вивести владу з-за декорацій, припинити приховувати її вади і назвати речі своїми іменами
Хочете купити цю статтю?

Володимир Зеленський має унікальний шанс вивести владу з-за декорацій, припинити приховувати її вади і назвати речі своїми іменами

 

 

Мустафа Найєм,
народний депутат

 

В олодимир Зеленський вже розповів, що його команда не хоче сидіти в будівлі старої адміністрації і планує перенести офіс президента у сучасніший простір. Але це лише стіни. Їх можна змінити на модний open space, поставити великі екрани, знімати ще динамічніші відеоролики, але, якщо начинка будівлі буде тією ж, вітрини вистачить ненадовго.

Тим часом Зеленський має унікальний шанс вивести владу з-за декорацій, припинити приховувати її вади і назвати речі своїми іменами. Передусім реальних ворогів і союзників. У тилу і на фронті. Тих, хто стріляє в наших солдатів з окопів, і тих, хто роз'їдає нас ізсередини: агресора й олігархів.

Новому президенту навряд чи вдасться змінити контекст взаємин із РФ до закінчення війни і деокупації наших територій — на сході й у Криму. Думаю, це лише питання часу, коли майбутній голова держави усвідомлює, що навіть, якщо він стане на коліна, це не змінить намірів Володимира Путіна поставити на коліна всю ввірену Володимиру Зеленському країну. Країна цього не хоче, й у неї вистачить сил винести будь-кого, хто спробує почати її на це вмовляти.

Водночас, маючи величезну підтримку абсолютно різних аудиторій, у нового президента є можливість зробити невелику революцію в головах самих українців. Насамперед детально описати, що для нас — крім повернення територій — буде перемогою в цій війні. І сформувати виразну політику щодо переселенців і наших громадян на окупованих територіях.

На жаль, за п'ять років війни через об'єктивні обставини і невиразну комунікацію попередньої адміністрації більшість українців сприймають усіх жителів непідконтрольних територій, як ворогів або пособників окупанта. По суті, продовжуючи боротися за території, ментально ми відрізали українців, змушених жити там, опинившись заручниками війни. Відкидаючи їх, ми розширюємо соціальну базу для російської окупації і віддаляємо об'єднання країни.

Нехай одним із регулярних влогів нового президента стане окреме, пряме щомісячне звернення до наших громадян на окупованих територіях. Із поясненнями, що він для них робить, які можливості вони отримують у складі мирної України, і що робиться для звільнення цих територій.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.