Люди

Обрані Дмитра Дубілета

Успішний бізнесмен, співзасновник віртуального банку monobank — про роль мобільного телефону в його житті та про людей, з якими спілкується найчастіше
Хочете купити цю статтю?

Успішний бізнесмен, співзасновник віртуального банку monobank — про роль мобільного телефону в його житті та про людей, з якими спілкується найчастіше

 

 

П ід час навчання у восьмому класі я несподівано переміг у футбольному конкурсі від одного з мобільних операторів: вгадав рахунок матчу  й отримав за це безкоштовний телефон Нокіа в кольорах футбольної збірної. Спілкувався я з цього телефону коротко, в межах п'яти секунд — саме стільки можна було говорити без плати за зв'язок.

Наступним моїм мобільним був уже смартфон. Сьогодні у мене їх два: iPhone і Samsung. Необхідність мати два гаджети диктує мій бізнес, де головне місце посідають мобільні додатки. Мені потрібно розуміти, як вони працюють у двох різних операційних системах.

Найбільше дзвінків я здійснюю, звісно, щодо роботи. В рамках monobank та інших проектів у мене по сім-десять конференц-колів на день: від стендапів із розробниками до тематичних нарад. Загалом із телефоном у руках я проводжу до десяти годин на день. Коли на вулиці тепло, люблю гуляти центром міста і брати участь у телефонних нарадах одразу на ходу.

Звісно, в моєму телефоні багато месенджерів, словників і додатків служб таксі. До то

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.