Люди

Обрані Дмитра Дубілета

Успішний бізнесмен, співзасновник віртуального банку monobank — про роль мобільного телефону в його житті та про людей, з якими спілкується найчастіше

Успішний бізнесмен, співзасновник віртуального банку monobank — про роль мобільного телефону в його житті та про людей, з якими спілкується найчастіше

 

 

П ід час навчання у восьмому класі я несподівано переміг у футбольному конкурсі від одного з мобільних операторів: вгадав рахунок матчу  й отримав за це безкоштовний телефон Нокіа в кольорах футбольної збірної. Спілкувався я з цього телефону коротко, в межах п'яти секунд — саме стільки можна було говорити без плати за зв'язок.

Наступним моїм мобільним був уже смартфон. Сьогодні у мене їх два: iPhone і Samsung. Необхідність мати два гаджети диктує мій бізнес, де головне місце посідають мобільні додатки. Мені потрібно розуміти, як вони працюють у двох різних операційних системах.

Найбільше дзвінків я здійснюю, звісно, щодо роботи. В рамках monobank та інших проектів у мене по сім-десять конференц-колів на день: від стендапів із розробниками до тематичних нарад. Загалом із телефоном у руках я проводжу до десяти годин на день. Коли на вулиці тепло, люблю гуляти центром міста і брати участь у телефонних нарадах одразу на ходу.

Звісно, в моєму телефоні багато месенджерів, словників і додатків служб таксі. До того ж 99% комунікацій у месенджерах припадає на Telegram. Для повідомлень від найближчих людей і в кількох основних чатах у мене налаштовані пуш-повідомлення. Водночас для інших повідомлень я їх нещодавно вимкнув, щоб не відволікатися. Ще я користуюся RSS-фідером під назвою Feedly, який дозволяє збирати в одному місці публікації та дописи з усіх цікавих мені видань і блогів. А за допомогою програми Zoom я проводжу конференц-колли з колегами.

Днями зі мною сталася кумедна історія, яка зайвий раз показала, як смартфони економлять час. На вулиці до мене підійшов незнайомий хлопець. Він мене впізнав, зробив комплімент на адресу monobank і сказав, що шукає термінал, щоб поповнити свою картку готівкою. Мені ж саме потрібен був кеш, і я йому запропонував дати гроші мені, а сам зробив переказ зі свого рахунку на його картку через функцію Shake-to-pay, просто струсонувши свій мобільний. Так і він, і я заощадили час.

1

Катя

дружина

 

З дружиною ми багато зідзвонюємося і з особистих питань, і з питань спільного бізнесу, адже вона — керівний партнер спортивного клубу Smartass. Як чоловік і дружина ми обговорюємо різні побутові питання. Наприклад, іноді я телефоную і прошу нагодувати кота.

 

 

2

Олександр Дубілет

батько і бізнес-партнер у monobank

 

Із ним я зідзвонююся частіше за інших бізнес-партнерів. 95% часу наших розмов ми присвячуємо обговоренню робочих питань. Але, звісно, спілкуємося і на сімейні теми.

 

 

3

Михайло Рогальський

бізнес-партнер у monobank

 

Із Михайлом ми знайомі з п'ятого класу. Сьогодні це один із моїх найближчих друзів. Він мій партнер не тільки з фінансового бізнесу, але і в Smartass.

 

 

4

Олег Гороховський

бізнес-партнер у monobank

 

О лег теж мій близький друг. Ми познайомилися у 2012 році, коли я прийшов працювати до ПриватБанку, де він очолював роздрібний напрям. А пізніше разом заснували власний бізнес. Всі троє моїх бізнес-партнерів — найрозумніші люди, мені дуже пощастило з ними працювати.

 

 

5

John White

топ-менеджер британського проекту — аналога monobank

 

П роект у Великій Британії ми плануємо запустити вже цьогоріч, тому з Джоном я щодня спілкуюся телефоном. А раз на два місяці літаю до Лондона, щоб зустрітися особисто. Джона нам порекомендували британські рекрутери. Тепер під його керівництвом у лондонському офісі працюють п'ятеро осіб, їм допомагають 150 співробітників української команди.

CV

 

 

Дмитро Дубілет

 

Народився у 1985 році в Дніпрі. Освіту здобув на факультеті міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка і в Лондонській школі бізнесу. Працював керівником проектів у компаніях MasterCard та Infosys, був заступником голови правління ПриватБанку, а в 2013-му став ІТ-директором цієї фінустанови. З 2015 року — менеджер проектів iGov. Є співзасновником віртуального банку monobank і спортивного клубу Smartass.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.