Вибір експертів

ТОП-100 найкращих ресторанів України 2019

Ресторатори називають найкращі заклади країни, де можна смачно поїсти
Хочете купити цю статтю?

Гастрономічний ренесанс

 

 

П 'ятий рік журнал НВ складає рейтинг 100 найкращих ресторанів країни. Цей список — результат голосування 50 рестораторів та інших експертів, які непогано розуміються на їжі. Всі вони не мають права голосувати за свої заклади, але можуть підтримати ресторан конкурента.

На відміну від рейтингів Trip Advisor, де голосують звичайні відвідувачі, і де на вершині списку в кожному місті світу опиняються демократичні, але не завжди найкращі заклади, наш рейтинг складається із топ-закладів країни за якістю їжі та обслуговування незалежно від їх цінової політики. Іншими словами, це рейтинг від поціновувачів і знавців.

Ми не ранжируємо ресторани в цій сотні, оскільки не вважаємо нашу вибірку достатньою для цього. Але я щороку бачу внутрішній екселівський файл із кількістю голосів, відданих за кожен ресторан.

І в цьому місці я хочу привітати харківського ресторатора Дмитра Запорожця, який здійснив у столиці ресторанний бліцкриг. Його заклади ЖЗЛ та Італійська редакція, відкрита всього кілька місяців тому, посіли перше і друге місця за кількістю голосів наших експертів.

Беззмінний лідер чотирьох перших років грузинський ресторан Шоті Євгена Гусовського перемістився на третє місце, розділивши його з Vino e Cucine Михайла Бейліна. Ще один заклад Запорожця, Любимый дядя, також потрапив у першу десятку, розділивши місця із п'ятого до дев'ятого з Lucky Restaurant Vinoteque, Fish&Pussycat, одеською Тавернеттою Саввелія Лібкіна і рестораном сучасної в'є

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.