Тиждень

Огляд преси

Новини планети
Хочете купити цю статтю?

НІМЕЧЧИНА

 

 

Ч ому українці, постійно голосуючи за тих, із ким пов'язують усі свої надії, в підсумку розчаровуються ще більше? Здається, що із обранням телевізійного коміка Володимира Зеленського історія, як колись сформулював Карл Маркс, повторюється у вигляді фарсу. Адже вся причетність до політики Зеленського, здається, полягає в тому, що у своєму серіалі він одного разу зіграв вигаданого вчителя історії, який завдяки своєму неприйняттю корупції випадково був обраний президентом і об'єднав країну.

Однак обрання Зеленського — це чіткий сигнал. Це відмова у переобранні політичній еліті: впродовж кількох років у виборах беруть участь одні й ті ж самі обличчя. Обрання Зеленського — це рішуче "ні" нескінченній корупції, пануванню олігархів і кумівству.

Однак Зеленському необхідно тепер виконати свої обіцянки про боротьбу з корупцією і системою — за його словами мають йти дії. Зеленський має чинити опір своєму покровителю олігарху Ігорю Коломойському, опиратися його вимозі повернути націоналізований ПриватБанк або концерн Укрнафта.

Зеленський — представник покоління, яке тужить за іншим, самостійним життям, вільним від опіки олігархів, з одного боку, і Кремля — з іншого. Покоління, яке, подорожуючи за кордоном, працюючи і навчаючись у Європі, побачило, що є щось більше, ніж українська фінансова зневіра і московські фантазії про всемогутність укупі з масштабним позбавленням громадянських прав.

Чому б країні з таким величезним потенціалом сучасного аграрного господарства, інженерами, які розробили ракети і літаки світового рівня або стали співзасновниками інтернет-компаній, не отримати і нову державу? Для цього, напевно, потрібна людина, яка походить не зі старої системи. Тепер Зеленський має показати, що він є саме цією людиною.

 

 

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.