Питання тижня

Яким президентом був Порошенко?

Після того, як Петро Порошенко програв президентські вибори, НВ запитав співвітчизників, як тепер вони оцінюють його діяльність на чолі держави
Хочете купити цю статтю?

Після того, як Петро Порошенко програв президентські вибори, НВ запитав співвітчизників, як тепер вони оцінюють його діяльність на чолі держави

 

 

Думаю, все ж позитивно. Тому що він багато зробив у зовнішній політиці. Але що стосується внутрішньої політики, то безумовно — ні. За п'ятибальною шкалою я б його [президентство] оцінила на три з плюсом. Хоча, якщо подивитися на те, що нас очікує, то і на четвірку.

Ірина Бекешкіна,
соціолог, директорка фонду Демократичні ініціативи

  

Мені немає за що дякувати Петру Порошенку. На мій погляд, це буде подякою, як з анекдоту про доброго Чапаєва: "А міг би і шашкою рубонути!"

Не заперечуючи значущості безвізового режиму, томосу і збереження демократії, я вважаю, що він не зробив головного — впродовж п'яти років він навіть не намагався боротися з корупцією. Навпаки, його партнери зробили все для її вкорінення, не посоромилися прикритися війною і патріотизмом. У підсумку ми втратили колосальні можливості для розвитку країни, народжені небувалим національним підйомом.

Ну і вишенька на торті — це новообраний "слуга народу". Ще нещодавно він був усього лише кумиром поціновувачів вульгарних жартів, а тепер, величезною мірою завдяки результатам правління Порошенка, став президентом України.

Іван Компан,
засновник First Kyiv Investment Club

 

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.