Тиждень

Огляд преси

Новини планети
Хочете купити цю статтю?

США


Прийдешні президентські вибори в Україні зводяться до гонки трьох конячок: змагання відбувається між президентом Петром Порошенком, колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і коміком Володимиром Зеленським, який грає вигаданого президента в популярному телесеріалі.

Західні дипломати з Києва заявили, що всі троє кандидатів викликають сумнів у тому, наскільки ефективно вони проводитимуть реформи, боротимуться з корупцією і підтримуватимуть потік допомоги.

Чинний президент Петро Порошенко отримав похвалу за те, що втримав Україну в період хаотичних наслідків анексії Криму, зміцнив армію і провів реформи в банківській сфері та енергетиці. Але зусилля у боротьбі з корупцією зайшли в глухий кут, й очевидна безкарність, коли вищі посадові особи не потрапляють до в'язниці за розтрату або хабарництво, розчарувала виборців.

Зеленський, навпаки, загадка. Він скористався розчаруванням учасників Майдану, а те, що він нова людина в політиці, приваблює виборців, особливо молодь.

Але дипломатів турбує відсутність у нього політичного досвіду, а також можливі зобов'язання перед Ігорем Коломойським, олігархом, на каналі якого транслюється шоу Зеленського. Обидва це заперечують.

Щоб прочитати статтю повністю,