Люди

Обрані Юлії Саніної

Лідер групи The Hardkiss — про те, як мобільність змінила її життя, і про людей, з якими спілкується найчастіше

Лідер групи The Hardkiss — про те, як мобільність змінила її життя, і про людей, з якими спілкується найчастіше

 

 

Я вже не уявляю свого життя без мобільного телефону. У мене з ним, можна сказати, дружні стосунки. Він мій помічник у справах робочих і сімейних.

Одного разу дзвінок на мобільник певною мірою вирішив мою долю. Коли мені було років 17, я закохалася в одного хлопця. Тільки почали зав'язуватися стосунки. Якось увечері він подзвонив і каже: "Юля, я у тебе під під'їздом. Виходь, погуляємо".

Спускаюся, а нікого немає. Виявилося, молодий донжуан в телефоні переплутав двох Юль і дзвонив іншій дівчині. Наші стосунки на цьому припинилися. А пізніше я зустріла свого майбутнього чоловіка — Валерія Бебка.

Я належу до людей, які люблять планувати. Тому у мене в телефоні завжди заповнений Google Calendar і встановлено кілька застосунків-планувальників. Wunderlist — один з них.

Зазвичай мій день починається з перевірки електронної пошти. Потім Instagram. Це моя улюблена соцмережа, тому що я дуже люблю красиві картинки і позитив. А ось Facebook переглядаю рідше. Останнім часом ця соцмережа наповнена якимось роздратуванням і негативом.

Практично завжди увімкнені онлайн-месенджери. В одному спілкуюся з рідними, в іншому — з учасниками групи.

Взагалі, смартфон — вкрай незамінна річ для музиканта. В застосунку Google Music я слухаю музику. А при написанні власних пісень користуюся встановленим англійським словником і онлайн-словниками синонімів і антонімів.

Але найголовніше — тут є диктофон. Всі мої пісні спочатку були записані на телефонний диктофон. Телефони змінюються, але записи з диктофонів дбайливо зберігаються в домашньому комп'ютері.

 

ОБРАНІ НОМЕРИ

1

Єгор Кір'янов, директор The Hardkiss

З ним я спілкуюся, мабуть, частіше, ніж з мамою та чоловіком. Оскільки у нас робота не офісна, і Єгор не перебуває поруч зі мною весь час, ми спілкуємося телефоном або в месенджері. Його дзвінки — завжди щось важливе. Це або хороша новина, або не дуже. В останньому випадку ми домовилися, що таку новину поганою не називаємо, а вважаємо новою можливістю.

 

 

2

Валерій Бебко, чоловік, креативний продюсер і гітарист The Hardkiss

Практично завжди ми перебуваємо поруч. Але останнім часом у нас паралельно йде підготовка до випуску нового альбому і спорудження будинку. Часто Валера їздить без мене то на будівництво, то в студію — закінчувати альбом. Тому зараз ми зідзвонюємося часто. Його дзвінки для мене найособливіші і найважливіші.

 

 

3

Мама

Зазвичай піднімає трубку навпіл із татом. Це суперважливі для мене люди. Ще з дитинства у мене з мамою дуже дружні стосунки. Я називаю її своєю найкращою подружкою. Якщо мені потрібно комусь поплакатися в плече, то, крім чоловіка, я плачу в плече мамі. Або ділюся радісними новинами.

 

 

4

Мама Валери

Мама Валери, як і моя, допомагає у вихованні нашого дворічного сина Дані. Коли ми не вдома, то сина лишаємо або у моїх батьків, або у Валериних. Тому дзвінки до обох мам часто пов'язані з дзвінками до дитини. Вони завжди передають Дані телефон, і він хоч коротко, але розповість, як нас любить і чим займався.

 

 

5

Служба таксі

Хоча я недавно й отримала водійські права, але без чоловіка поки що боюся їздити. У нас одна машина на двох. Тому якщо мені потрібно кудись з'їздити, я викликаю таксі. Думаю, я вже стала "золотим клієнтом" в одній зі столичних служб таксі.

 

 

CV

 

 

Юлія Саніна

Народилася в 1990 році в Києві. Закінчила Інститут філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Протягом багатьох років професійно займається музикою. З 2011-го — лідерка групи The Hardkiss. У 2016 році стала членом журі і наставницею сьомого сезону талант-шоу X-Фактор на телеканалі СТБ.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.