NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Найкращі погляди тижня

"Якщо Х виграє вибори — я емігрую"

Уляна Супрун,

в. о. міністра охорони здоров'я України

 

Коли я читаю подібну реакцію на ті чи інші соціологічні опитування або політичні прогнози, мене завжди бере злість. Країна, в якій все залежить від однієї особи / посади, може бути лише країною рабів. Країна вільних людей, які будують ефективні інституції, вміють довіряти одне одному та об’єднуватись, дотримуються правил та воюють за справедливість, — не може бути зруйнована навіть найпесимістичнішими результатами будь-яких голосувань. Коли ми перестаємо сумніватись у самих собі — у нас виходить робити великі зміни. Будь ласка, не живіть так, наче політики вирішують усе — бо це ілюзія. Але політики в державах із населенням, а не громадянами — вирішують дуже багато.

Обов’язково виважено приймайте рішення, за кого проголосуєте 31 березня, працюйте зі своїм оточенням, переконуйте своїх друзів та родичів, пам’ятайте ціну, яку ми платимо щодня, щоби мати справжнє право вибору. Поводьтесь так, ніби саме на вас лежить максимально велика частка відповідальності за майбутнє України. Бо будувати кращу країну — це щоденна праця, а не сезонна історія з прив’язкою до політичних циклів.

 

 

Потай від Росії. У чому полягає план Назарбаєва

Іван Яковина,

кореспондент НВ

 

Н азарбаев формально йде з посади президента і призначає на своє місце главу Сенату на прізвище Токаєв. Це кадровий дипломат, який майже всю свою кар'єру провів за кордоном. А в Астані, в Казахстані у нього немає жодних особливих кланових зв'язків. Це вірна особисто Назарбаєву людина, на кшталт Медведєва у Путіна. Один мінус — він не з родини президента. Тому на вибори 2020 року від влади піде інша людина, справжній наступник і племінник Назарбаєва — Самат Абіш. Цей Абіш працює зараз заступником начальника місцевого КДБ. А щоб не було жодних сюрпризів, Назарбаєв до кінця своїх днів буде головою Ради безпеки Казахстану — там він триматиме силовиків у своєму підпорядкуванні.

 

 

Поговорімо про Україну

Сергій Жадан,

письменник, поет

 

Т аке відчуття, ніби наша країна просто не може підібрати слів, щоб заявити про себе світові. Тому доводиться звучати нам — простим українцям. Іноді це має просто фатальні наслідки. Іноді єдиною можливістю сказати про свою країну є голоси самих українців, які, не дочекавшись офіційних меседжів, просто вголос кричать про окупацію та агресію. Зрештою, ми багато чого робимо вперше. Наприклад, вперше намагаємося говорити зі світом так, щоб світ не зміг нас ігнорувати. Складно, але іноді вдається.

 

 

 

У гонитві за грошима. П'ять головних помилок розумних людей

Даріус Фору,

американський публіцист, письменник

П рагнення розбагатіти — не помилка, але помилкою було б очікувати, що багатство стане вирішенням всіх проблем. Якщо ви думаєте, що тільки дурні люди припускаються помилок, ви помиляєтеся так само, як колись помилявся і я. Правда в тому, що помиляються всі. Розумні люди визнають це. Дурні — ні. Навіть більше, найрозумніші та найуспішніші люди в історії і помилялися теж частіше за інших. Чи пов'язано це між собою? Думаю так. Як вичерпно сказав про це Альберт Ейнштейн: "Той, хто ніколи не помилявся, ніколи не пробував зробити щось нове".

Раніше я звинувачував себе за те, що допускаю помилки. Думаю, таке наше суспільство. У дитинстві вас карають за те, що ви помиляєтеся, у школі та вдома. Тому, виростаючи, ми вважаємо, що карати одне одного — це нормально.

Але навіщо карати себе або когось за дурні помилки? Більшість речей у житті зворотні й несуттєві (я зараз не кажу про злочини або зради). Що важливо, так це те, що ми вчимося на своїх помилках.

НЕ ПРОПУСТІТЬ

Західні союзники України дали характеристику головним кандидатам

  

Жінок народу качинів із М'янми продають як "наречених" у Китай

 

Найрейтинговіші кандидати в президенти відповіли на запитання НВ

 

Сатинова сексуальність. Стилісти визначили наймоднішу сукню весни 2019

 

 

 

Відчиняйте, їжа! Скільки заробляють кур'єри Uber Eats і Glovo

 

 

Що з курсом. Хто зупинив девальвацію гривні

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.