Світ

За послуги

Головні пропагандисти Кремля володіють розкішною нерухомістю і багатомільйонними статками
Хочете купити цю статтю?

Головні пропагандисти Кремля володіють розкішною нерухомістю і багатомільйонними статками. За формування громадської думки в Росії медійні топ-менеджери й рейтингові телеведучі отримують шалені гроші

 

Анна Павленко

 

 

На півночі Італії поруч зі швейцарським кордоном поблискує на сонці мальовниче озеро Комо, де люблять відпочивати заможні італійці та зарубіжні знаменитості. Вілли на озері придбали співачка Мадонна, актори Джордж Клуні та Сильвестр Сталлоне, а також ведучий російського федерального телеканалу Росія Володимир Соловйов.

У власності одного з головних пропагандистів Кремля і критика Європи опинилися одразу два маєтки на березі: один — із причалом, садом і басейном на задньому дворі вартістю 9 млн євро, а другий скромніший, за 1 млн євро, повідомляє Фонд боротьби з корупцією (ФБК) російського опозиціонера Олексія Навального.

Втім, російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський не здивований тим, що Соловйов виявився власником розкішної нерухомості в Європі. "Кожен ведучий рейтингової передачі на одному з рейтингових телеканалів — мільйонер", — говорить він НВ.

Саме на такому каналі працює Соловйов. Росія входить до складу державного телехолдингу ВГТРК, який також володіє 51% акцій Першого каналу. Разом із НТВ — власністю Газпром-медіа — ці три канали є найпопулярнішими у 144-мільйонній Росії. Тут працюють найбільш високооплачувані ведучі, які починаючи з перших днів президентства Володимира Путіна отримують особливі бонуси за формування позитивного іміджу чинної влади і того, що відбувається у країні.

Офіційна зарплата ведучого щотижневої програми на одному з таких каналів обраховується десятками тисяч доларів, розповідає Радзіховський. Тоді як загальний місячний дохід відомих тележурналістів, за даними російського кадрового агентства Pruffi, останніми роками сягає $200 тис. У Pruffi відзначають: загалом доходи російських телеведучих нерідко істотно перевищують заробітки їхніх колег з аналогічним стат

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.