Здоров'я

Сало з маслом

Україна, де жири з вуглеводами витіснили з тарілок громадян пісне м'ясо, рибу та овочі, очолила європейський рейтинг смертності від неправильного харчування
Хочете купити цю статтю?

Україна, де жири з вуглеводами витіснили з тарілок громадян пісне м'ясо, рибу та овочі, очолила європейський рейтинг смертності від неправильного харчування

 

Катерина Іванова

 

 

Французький журналіст Себастьян Гобер, який живе в Україні, добре вивчив місцеву кухню і харчові вподобання українців. "Це традиції країни з холодним кліматом і драматичним історичним минулим, в якому були злидні та голод, — із розумінням ставиться до особливостей української національної кухні француз. — Це породжує гастрономію, що обертається навколо м'яса, картоплі і капусти".

Схоже меню, на його думку, в сусідній з Україною Польщі, де Гобер провів кілька років. Хоча в тарілках українців ще більше, ніж у поляків, масла, жиру та сметани, водночас зовсім мало зелені, помічає він.

Спостереження Гобера підтверджує дослідження, проведене у 2018 році Єнським університетом імені Фрідріха Шиллера на замовлення ВООЗ. Вчені проаналізували дані 51 країни європейського регіону за період із 1990 до 2016 року і визначили, що саме Україна посідає перше місце в рейтинзі смертей, викликаних неправильним харчуванням. Вона випереджає не тільки розвинені західні країни, але й колишніх сусідів із соцтабору, серед яких Білорусь, Грузія, Молдова, Узбекистан.

Українська цукерка за шкідливістю для організму — все одно що викурена сигарета
Олег Швець,
президент Асоціації дієтологів України та експе

Щоб прочитати статтю повністю,