NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Хочете купити цю статтю?
Найкращі погляди тижня

Чому я голосуватиму за Петра Порошенка

Мирослав Маринович,

правозахисник, учасник-засновник Української Гельсінкської групи, проректор УКУ

М ене звинувачуватимуть у порохоботстві та виборі меншого зла. Та дарма: будучи сам не святим, я не виглядатиму на політичному олімпі появи святого. Досі я уникав прямої відповіді на питання, за кого голосувати, оскільки сам хотів зорієнтуватися і визначитися. Але настав час, коли треба зважуватися. Ціна питання стала дуже високою: на кону, як завжди в час захисту незалежності, — існування держави. Недарма кажуть, що в Україні таки є демократія, оскільки ніхто не може передбачити, хто переможе на президентських виборах. Нинішня кампанія це тільки підтверджує. Водночас передвиборча кампанія —  це як хронічний бронхіт: проходить болісно, триває довго. Наче й не смертельно, а організм весь розбитий.

Починається війна. Що сказав Трамп американцям

Іван Яковина,

кореспондент НВ

П резидент США Дональд Трамп зачитав у Конгресі своє звернення до народу і парламенту. Це було найдивніше послання за весь час існування цього жанру, після якого демократи вирішили дати старт новому розслідуванню проти президента і його сім'ї. Головним у промові Дональда Трампа була його загроза зупинити роботу парламенту, якщо проти нього самого і його сім'ї будуть продовжені розслідування. За його словами, Вашингтон зараз очікує "або мир і законотворчість, або війна і розслідування". Іншого вибору він не залишив. І ви знаєте, демократи в Конгресі вже вирішили, чого вони хочуть. Майже одразу після звернення Трампа глава комітету з розвідки Адам Шифф дав старт новому розслідуванню проти президента і його сім'ї.

Путін втратив Україну назавжди

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.