Люди

Banda прямує в небо

За вісім років креативне агентство Banda перетворилося на законодавця мод на вітчизняному рекламному ринку
Хочете купити цю статтю?

За вісім років креативне агентство Banda, творець міжнародного логотипу України та стилю Євробачення-2017, перетворилося із групи амбітних новачків на законодавця мод вітчизняного рекламного ринку і зібрало два десятки найпрестижніших у сфері реклами міжнародних нагород

 

Ольга Духніч

 

 

и — піщинка в океані реклами. Але нам хочеться більшого — впливати на культуру", — міркує, сидячи на підлозі, арт-директор креативного агентства Banda Agency Павло Вржещ.

2018 рік став для його дітища роком небувалого успіху і визнання не тільки в Україні — у світі. Він приніс Banda одразу сім престижних міжнародних нагород Red dot Awards і високу нагороду у сфері реклами — Каннського бронзового лева. Першу у власній і другу в українській історії канську статуетку Banda, разом із компаньйонами агентством Republique, отримала за креативну концепцію Євробачення-2017. А престижний глобальний конкурс EffieWorldwide, що відзначає комерційну ефективність реклами, в березні торік назвав Banda серед чотирьох найефективніших незалежних креативних агентств світу.

Вржещ розмовляє з НВ у лаунж-зоні офісу Banda — він займає весь останній поверх нового будинку на модній столичній Воздвиженці. Перед зустріччю в арт-директора агентства тут таки, в офісі, був сеанс йоги. Посеред розмови він пропонує переміститися до барної стійки. Спиртного тут немає, але є апарати для вичавлювання соку, а значить, без смузі не обійтися.

Офіс Banda — блакитна мрія будь-якого міленіала, для якого робота поза задоволенням немислима. Величезним приміщенням співробітники компанії пересуваються на скейтах, численні переговорні кімнати і робочі простори оформлено тематично — робочі столи встановлено і в "басейні" з кахель

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.