Питання тижня

Що вас радує і що дратує в нинішній Україні?

НВ розпитав співвітчизників про їхнє життя
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав співвітчизників про їхнє життя

 

 

Радує, що все ж таки ми не Росія. Що з усіма недоліками і недосконалостями ми демократична держава. Що у нас непередбачувані вибори. Що у нас свобода, і ми дійсно відчуваємо себе вільними людьми. А також, що у нас досить потужне громадянське суспільство.

Але водночас дратує людська дурість у всіх проявах. Як на рівні влади, так і на рівні громадян. Дратує, що на наступних виборах немає якихось однозначних кандидатів, щоб люди сказали: "От, це — він!" Адже коли їдеш трасою і бачиш поспіль кілька білбордів із упізнаваним обличчям, то мимоволі думаєш: "А скільки за це заплатили? "Навіщо стільки реклами, якщо цих людей і так знають в обличчя?

А ще дратують люди, які хочуть урвати хоч 5 копійок, не розуміючи, що в нормальній розвиненій країні вони цілком чесно могли б отримати не 5, а всі 50 копійок. І звичайно, дратує наш анархізм і неповага до закону на всіх рівнях.

Ірина Бекешкіна,
соціолог, директор фонду Демократичні ініціативи

 

Мене радує сервіс. Завдяки тому, що ми голодні, у багатьох місцях стараються. Це стосується стартаперів, ресторанів. Та й загалом сфери сервісу. І це ми можемо отримати [в Україні] за відносно невеликі гроші.

Андрій Федорів,

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.