Бізнес

Операція Концентрація

На ринку приватної медицини назріває знакова угода — мережа клінік Добробут може поглинути компанію Борис
Хочете купити цю статтю?

На українському ринку приватної медицини назріває знакова угода — мережа клінік Добробут, яка бурхливо розвивається, може поглинути компанію Борис. У підсумку в столиці з'явиться монстр, здатний не тільки зібрати всіх забезпечених клієнтів Києва, а й залучити західного інвестора

 

Катерина Шаповал

 

 

17 січня на сайті Антимонопольного комітету України (АМКУ) з'явилося непримітне повідомлення під заголовком: "АМКУ проводить опитування щодо концентрації на ринку медичних послуг Києва". Трохи нижче йшло пояснення, що комітет почав розглядати справу про придбання зареєстрованою на Кіпрі компанією Satumco limited понад 50% київської фірми Борис.

У ЗМІ на цю новину мало хто звернув увагу: зрозуміти суть повідомлення змогли лише профільні експерти та журналісти.

Йдеться про знакову для столичного медринку угоду. З повідомлення АМКУ випливає, що комітет вирішує питання: чи дозволити мережі клінік Добробут (ними і володіє Satumco) купівлю контрольного пакету компанії Борис — однієї з найстаріших преміум-клінік Києва?

Добробут — чи не найбільша столична приватна медична мережа, яка має 11 підрозділів: поліклінік, клінік тощо. Вона бурхливо розвивається — за чотири роки компанія відкрила шість поліклінік і стаціонарів, інвестиції в які склали, за оцінками експертів, як мінімум $16 млн.

Йдуть переговори
відповідь інвесткомпанії Concorde Capital щодо угоди за участю Добробуту і Бориса

Якщо до цього с

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.