Календар

Культура

Анонс подій 7-21 лютого
Хочете купити цю статтю?

 

 

 

14 лютого

КІНО: НОВІ РОМЕО І ДЖУЛЬЕТТА У ФІЛЬМІ ПАРК РОЗВАГ

 

У прокат виходить сучасна інтерпретація історії про Ромео і Джульєтту від шведських режисерів Монса Морлінда і Бйорна Стейна. Події фільму відбуваються у Стокгольмі, де два парки розваг конкурують за увагу відвідувачів. Засновники парків —  ворогуючі клани, і кожен намагається стати найуспішнішим за будь-яку ціну. Не гребують магією, трюками, зрадою, брехнею і різноманітними хитрощами. На тлі цього протистояння дівчина і хлопець із ворогуючих сімей закохуються одне в одного, а в Європі тим часом починається Друга світова війна.

 

 

 

14 лютого

АРТ: НОВИЙ ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРА РОЙТБУРДА

 

Н овий художній проект Олександра Ройтбурда День закоханих присвячений темі кохання в усіх її проявах — від легкої романтики до еротики.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.