Календар

Культура

Анонс подій 7-21 лютого

21 лютого

ВЛАДА

 

Ф ільм американського режисера Адама МакКея — це коктейль із гумору, історичних фактів і гостроти сюжету. У біографічному фільмі Влада йдеться про сірого кардинала американської політики Діка Чейні. Залишаючись у тіні великих політичних фігур, він перетворився на одного з найвпливовіших людей планети.

Коли Джордж Буш-молодший став президентом США, він запропонував Чейні посаду віце-президента, і той погодився, зазначивши кілька умов: під його контролем буде армія, зовнішня політика, державний апарат і енергетика. Буш не став заперечувати.

Цей президентський крок, як і багато успішних рішень самого Чейні, допомогли йому стати найуспішнішим віце-президентом США за всю історію.

Головну роль у фільмі виконав британський актор Крістіан Бейл, номінант на премію Оскар і Золотий глобус за фільм Боєць, а також виконавець ролі Бетмена у трилогії Крістофера Нолана Темні часи.

Фільм Влада був відзначений багатьма преміями, серед яких Золотий глобус за найкращу чоловічу роль у комедії або мюзиклі.

7 лютого

КІНО: МІЖ РЯДАМИ

 

Н а екрани виходить німецький фільм Між рядами про молодого хлопця Крістіана, який влаштовується на роботу вантажником до гіпермаркету. Спочатку для нього відкривається новий невідомий світ поставок і торгівлі, а пізніше він знайомиться із Бруно з відділу напоїв, і той розповідає хлопцю про всі підводні камені роботи в гіпермаркеті. Конфлікти, інтриги і тонкощі відносин всередині колективу стають новою реальністю Крістіана.

Фільм покажуть в Україні в рамках програми Берлінале вікенд. Демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

 

 

8 лютого

МУЗИКА: ІСПАНСЬКИЙ ВІРТУОЗ АРА МАЛІКЯН У КИЄВІ

 

М узика віртуозного скрипаля Ари Малікяна — це змішання культур, стилів і епох. Скрипаль вірменського походження, який народився у Лівані, вже багато років живе в Іспанії. Малікян відвідає Київ у рамках світового турне Неймовірні пригоди скрипки. На рахунку в скрипаля 26 альбомів. Музикант виконує переважно класичну музику в незвичайній обробці, а також власні версії композицій The Rolling Stones, Led Zeppelin, Джиммі Хендрікса та Девіда Бові.

 

 

 

9 лютого

КІНО: НЕ ТОРКАЙСЯ

 

Ф ільм Не торкайся румунської режисерки Адіни Пінтіліє отримав Золотого ведмедя, головний приз торішнього Берлінського кінофестивалю, а також приз за найкращий дебютний повнометражний художній фільм. В основі сюжету тема близькості. Герої стрічки живуть у світі страхів, табу й обмежень, але працюють над собою, щоб відпустити минуле і рухатися вперед.

Фільм покажуть в Україні в рамках програми Берлінале вікенд. Демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

 

 

9 лютого

АРТ: НАЙКРАЩІ МОЛОДІ ХУДОЖНИКИ НА FUTURE GENERATION ART PRIZE

 

М олоді художники — претенденти на міжнародну премію Future Generation Art Prize 2019 від Фонду Віктора Пінчука покажуть свої роботи в рамках спеціальної виставки. Цьогоріч на премію висунуто 21-го номінанта з 17 країн світу.

Київ, PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2, блок А

 

 

 

 

14 лютого

КІНО: НОВІ РОМЕО І ДЖУЛЬЕТТА У ФІЛЬМІ ПАРК РОЗВАГ

 

У прокат виходить сучасна інтерпретація історії про Ромео і Джульєтту від шведських режисерів Монса Морлінда і Бйорна Стейна. Події фільму відбуваються у Стокгольмі, де два парки розваг конкурують за увагу відвідувачів. Засновники парків —  ворогуючі клани, і кожен намагається стати найуспішнішим за будь-яку ціну. Не гребують магією, трюками, зрадою, брехнею і різноманітними хитрощами. На тлі цього протистояння дівчина і хлопець із ворогуючих сімей закохуються одне в одного, а в Європі тим часом починається Друга світова війна.

 

 

 

14 лютого

АРТ: НОВИЙ ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРА РОЙТБУРДА

 

Н овий художній проект Олександра Ройтбурда День закоханих присвячений темі кохання в усіх її проявах — від легкої романтики до еротики. За словами кураторів, виставка буде логічним продовженням попереднього проекту художника Копії на підміну, підставою для якої стало безпідставне звинувачення Ройтбурда в підміні колекції Одеського художнього музею, заради чого він нібито і став його директором.

Олександр Ройтбурд вважається одним із найяскравіших постмодерністів і найдорожчих художників України. Його перша картина із серії Прощавай, Караваджо була продана на Лондонському аукціоні Phillips de Pury & Cо за $97 тис. Багато творів Ройтбурда зберігаються у приватних колекціях по всьому світу.

Київ, Щербенко арт-центр, вул. Михайлівська, 22в

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.