Люди

Книги з В'ячеславом Климовим

Співвласник компанії Нова пошта, лідер національного ринку експрес-доставки вантажів, називає книги, які нещодавно прочитав сам і рекомендує кожному

Співвласник компанії Нова пошта, лідер національного ринку експрес-доставки вантажів, називає книги, які нещодавно прочитав сам і рекомендує кожному

 

1

Барбара Такман, Серпневі гармати (Barbara W. Tuchman, The Guns of August)

 

Ц е практичні уроки стратегії. Історична книга про те, як ланцюжок різних подій і рішень політиків поступово втягує весь світ у кривавий конфлікт. Корисна з погляду розвитку стратегічного мислення і розуміння наслідків кожного рішення.

2

Джейсон Фрайд і Девід Гайнемаєр Генссон, reWork (Jason Fried and David Heinemeier Hansson, Rework)

 

Є дина бізнес-книга в моїй збірці. Отримала місце, оскільки в ній описано легкий, простий, дотепний і парадоксальний погляд на бізнес і його зміни.

 

3

Майкл Волф, Вогонь і лють (Michael Wolff, Fire and Fury)

 

К нига про Дональда Трампа і про те, як випадковості у політиці впливають на долі мільйонів людей. Варто почитати, якщо хочеш заглибитися в те, що зараз відбувається у США. Мимоволі замислюєшся: щось не так із системою, коли вирішувати долю світу довіряють одній людині.

4

Ендрю Росс Соркін, Занадто великі, щоб впасти (Andrew Ross Sorkin, Too Big to Fail)

 

Ц я книга встигла стати класикою, а я дістався до неї тільки зараз. Описує механізм виникнення кризи 2008 року і читається як детектив. Після прочитання я тиждень провів у Вікіпедії, вивчаючи біографії героїв книги. За суттю, це історія про жадібність і егоїзм.

5

Едмунд де Вааль, Заєць із бурштиновими очима. Прихований спадок (Edmund de Waal, The Hare with Amber Eyes. A Hidden Inheritance)

 

П одарунок співвласника і CEO порту ТІС Андрія Ставніцера, який я читав із великим задоволенням. Це історія відомої сім'ї фінансистів, яка залишила слід у всій Європі — від Одеси до Парижа.

CV

 

 

В'ячеслав Климов

Успішний український підприємець і топ-менеджер. Закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю Проектування авіаційних двигунів і енергетичних установок. Має ступінь Executive MBA київського Міжнародного інституту бізнесу. Кілька років працював інженером-конструктором. У 2001-му разом із Володимиром Поперешнюком заснував найбільшу в Україні приватну компанію з експрес-доставки вантажів Нова пошта.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.