Країна

За крок від мрії

Найрейтинговіший кандидат на пост глави держави зі сцени величезного спортивного залу зробила крок у президентську кампанію
Хочете купити цю статтю?

Найрейтинговіший кандидат на пост глави держави зі сцени величезного спортивного залу зробила крок у президентську кампанію. На цей шлях Юлію Тимошенко, яка вирішила змінити Конституцію, податки і рівень зарплат у країні, благословили молоді однопартійці, старі соратники, воїни АТО і навіть один український президент

 

Іван Верстюк, Ольга Духніч

 

 

Рано вранці 22 січня із фронтону столичного Палацу спорту на пішоходів, що гуляли площею, споглядала розтяжка зі словами Вірю в Україну. Жовтим на синьому. А з-під цього звернення визирав інший напис — Тото Кутуньйо.

Але не старий італійський поп-співак вирішив повідомити українцям про віру в їхню країну. Це політтехнологи Юлії Тимошенко, лідерки партії Батьківщина і президентських рейтингів, обрали локацією для з'їзду своєї політсили Палац спорту, де планує виступити і Кутуньйо.

Пік слави голосистого італійця залишився у далекому минулому, і шансів повернути час назад у нього немає. А ось для Леді Ю відкрилося вікно прекрасних електоральних можливостей: за даними грудневого опитування КМІС, майбутнім президентом країни її бачить 21% вітчизняних виборців.

Шоумен Володимир Зеленський, який іде другим у соцопитуваннях, відстає

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.