Погляди

Ворог держави

У США — параліч усіх головних інститутів влади. А кількість скандалів за участю Дональда Трампа неухильно зростає. Чим усе скінчиться?
Хочете купити цю статтю?

У США — параліч усіх головних інститутів влади. А кількість скандалів за участю Дональда Трампа неухильно зростає. Чим усе скінчиться?

 

  

Іван Яковина,
оглядач НВ

 

Боюся, що на моєму могильному камені напишуть: "Руді Джуліані. Він брехав для Трампа". Якщо колишній мер Нью-Йорка, який нині працює особистим адвокатом президента США, хотів пожартувати, то у нього не вийшло.

Цю його заяву, зроблену в інтерв'ю журналу New Yorker, багато хто сприйняв цілком серйозно — як спробу пояснити, чому Джуліані постійно суперечить сам собі, коли відбиває атаки преси на свого клієнта.

Захищатися йому і правда дедалі складніше. Кількість скандалів за участю Дональда Трампа постійно зростає. Майже щодня ЗМІ повідомляють про нові підозри на адресу президента.

Саме зараз опоненти звинувачують його в шатдауні уряду, знищенні записів перекладачів після зустрічей із Володимиром Путіним, зраді сирійських курдів, у незрозумілому скасуванні санкцій проти Олега Дерипаски, заступництві підлітків-расистів, здачі інтересів США Кім Чен Ину, злісному перешкоджанні правосуддю, у брехні виборцям щодо планів будівництва хмарочоса в Москві та просто в роботі на Кремль (розслідування веде ФБР).

Список неповний, але і перерахованого вистачає для того, щоб добре налагоджена американська політична система почала працювати зі збоями.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.