Питання тижня

Випити полюбляєте?

НВ розпитав співвітчизників про їхнє ставлення до алкоголю і вподобання у напоях
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав співвітчизників про їхнє ставлення до алкоголю і вподобання у напоях

 

 

Практично щодня п'ю червоне сухе вино. Люблю Іспанію і деяких українських виробників. Вважаю, що [добрі] червоні вина в Україні — це північне Причорномор'я, від Бессарабії до Херсона. А білі вина в цьому регіоні мене не вражають. Закарпатські набагато кращі.

Дуже любив самогон. Але зараз не та печінка, не те здоров'я — важкувато стало. Хоча чарочку фруктового дистиляту, а то і дві-три із задоволенням вип'ю.

Раніше у мене був [самогонний] апарат, який я віддав другові. Тому що, коли виганяєш літрів сім, трьома чарочками справа не обходиться.

Олександр Ройтбурд,
художник, директор Одеського художнього музею

 

[До алкоголю] ставлюся позитивно. Пробував різні напої і за абсолютно різних обставин.

А починав із другом дитинства у школі, в старших класах. Холодними вечорами ми брали дешеве вино з теплою назвою Сонце в бокалі, один скляний стакан на двох і йшли прямо до Національної опери. Квиток на темну напівпорожню гальорку коштував 20 коп., як пачка морозива. За ці гроші школяр міг насолодитися мистецтвом корифеїв української опери — Дмитра Гнатюка, Євгенії Мірошниченко, Анатолія Мокренка. Уявляєте, який слід залишала оперна класика в юній романтичній душі в поєднанні з міцною солодкістю дешевого вина?

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.