Погляди

Троль держави

Навіщо успішному артистові відповідальність за фронт, за життя мільйонів людей, за проходження кораблів у Маріуполь і Бердянськ? Навіщо Зеленському все це?
Хочете купити цю статтю?

Навіщо успішному артистові відповідальність за фронт, за життя мільйонів людей, за проходження кораблів у Маріуполь і Бердянськ?

Навіщо Зеленському все це?

  

 

Вахтанг Кіпіані,
головний редактор
проекту Історична правда

 

1 квітня — це день народження Гоголя, Бісмарка, Рахманінова, це одеська Гуморина і міжнародний день птахів. У багатьох країнах світу — ще й традиційний день дурня. А у нас же цьогоріч — перший день після президентських виборів, коли стане зрозуміло, хто вийде у другий тур. І, судячи з усього, буде не до сміху.

Нинішня кампанія обіцяє бути нетиповою. Вперше кандидатом у президенти стала людина, що вже працювала главою держави. Як вперше? А Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович? Вони ж брали участь у виборах, маючи в кишені посвідчення президента України? Той же Порошенко без п'яти хвилин кандидат.

Тут справа в іншому — в телевізорі. Точніше — в серіалі Слуга народу, де президента з народу на прізвище Голобородько зіграв артист Володимир Зеленський.

Настільки переконливо, що спочатку соціологи, за ними — політичні конкуренти, а тепер і обивателі всерйоз обговорюють не просто його амбіції, а шанси. Останні опитування обіцяють Зеленському другу позицію, щоправда, із величезною кількістю тих, що не визначився. Що це означає?

По-перше, попит на нові обличчя дійсно є. Майдан відкрив безліч яскравих, ініціативних, освічених українців. Деякі пішли у політику. Але тепер подивіться на першу чортову дюжину зареєстрованих кандидатів — там, за деяким винятком, олімпійці. Для яких головне не перемога, а участь. У тих, хто категорично не хоче голосувати за старих, вибір невеликий. А тут і художній керівник 95-го Кварталу якраз нагодився.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.