Люди

Ресторани з Русланом Шибаєвим

Успішний київський ресторатор називає заклади, які радить відвідати
Хочете купити цю статтю?

Успішний київський ресторатор називає заклади, які радить відвідати

1

Peter Luger (Нью-Йорк, США)

Цей стейк-хаус розташований у Брукліні, і йому понад 130 років. Останні три десятиліття цей заклад вважається найкращим м'ясним рестораном Америки згідно з популярним ресторанним рейтингом Zagat. Рекомендую.

2

Nusr-Et (Стамбул, Туреччина)

Ще один стейк-хаус. Це цікавий, смачний і дуже популярний зараз ресторан. Шеф-кухар і власник Нусрет Гекчен, відомий під псевдонімом Salt Bae, своєю манерою присолювати стейк під час подачі додав елемент шоу до звичайного стейк-хауса. Це цікаво.

3

Steirereck (Відень, Австрія)

Один із найкращих ресторанів світу за версією The World's 50 Best Restaurants. У Steirereck я їв найкращу в моєму житті страву з голуба й отримав неймовірний досвід ресторанного сервісу.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.